Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Umístění spínače výstražnejch světel


MirasCC

Recommended Posts

Hlavní dva způsoby využití:

- takový to "díky", když tě někdo někam pustí

- opravdu jako varovky, při nenadálým zastavení provozu. Stává se, že provoz plynule jede a nejednou bez varování stojí. Když vidím že budu muset brzdit, radši ty varovky zapnu, obzvláště když se mi nějakej kaskadér lepí na prdel.

V obou případech mi vzdálenost k vypínači vadí. Při rozjezdu - jedna, varovky, dva, vypnout varovky. Než zařadím a šáhnu zpátky, blikám zbytečně dlouho. Při prudkým brždění zase podřazuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Hlavní dva způsoby využití:

- takový to "díky", když tě někdo někam pustí

- opravdu jako varovky, při nenadálým zastavení provozu. Stává se, že provoz plynule jede a nejednou bez varování stojí. Když vidím že budu muset brzdit, radši ty varovky zapnu, obzvláště když se mi nějakej kaskadér lepí na prdel.

V obou případech mi vzdálenost k vypínači vadí. Při rozjezdu - jedna, varovky, dva, vypnout varovky. Než zařadím a šáhnu zpátky, blikám zbytečně dlouho. Při prudkým brždění zase podřazuju.

v tom připadě bych dal mikrospinač na šajtr paku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Nenapadlo čistě náhodou už někoho, předělat spínač výstražnejch někam blíž k ruce řidiče? Standartní umístění v kapličce před středovým displejem je dost z ruky..

Pouzivas ovladani radia pod volantem, nebo mas jine radio? Jestli tu packu pod volantem nevyuzivas tak by to slo napojit na ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio mám neorigo, takže páčka je momentálně volná. Ale stále se nevzdávám myšlenky na její rozchození. Napadlo mě dokonce i dát to na spínač palubního PC (ten momentálně nemám), ale opět bych raději využíval původní funkci onoho tlačítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Escaper: zajímavej nápad. Otázka jak je páčka řešená vevnitř, jestli by bylo kudy protáhnout kabely. Ale jeslti pojedu na ten vrakáč, tak vemu i páčku a prozkoumám to ;)

@bimbo405: tenhle nápad tady už padnul. U CC je střední panel řešenej krapet jinak než v jinejch modelech, moc místa tam na to není. Tam spíš ne.

@Yves: to je snad ještě dál než stávající umístění v kapličce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bimbo405

nevim jestli uz to tu treba nebylo nechce se mi to celi cist,ale co treba za volant na takovej ten kryt paček,nevim jak to presne nazvat :D

Jestli myslíš sloupek volantu, tak ten návrh už tu padnul. A byl rovněž zamítnut :D Nicméně díky za snahu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...