Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio je mrtve :o(


xxxjesterka

Recommended Posts

;) ted mam jeste maly dotazek oheldne audia :myslim

kdyz povytahuju z puvodniho original radia kabely , a budu chtit to radio vymenit..co me ceka?? štípáni a presouvani kabelu, nebo proste jen vemu ty cerne konce ve kterych jsou ostatni kabely presne zapadle a narvu je do noveho radia?? (radio bohuzel nemam jeste ho nedodali) ale melo by prijit kadou chvili..)chtela jsme jen vedet na co se mam pripravit ...samozrejme pocitam s tim, ze mi nepojede ovladani pod volantem.. redukci za 1400,- FAKT az v nejhorsi nouzi :aut

[upravil dne 27.9.2007 xxxjesterka]

[upravil dne 27.9.2007 xxxjesterka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len ak to nebude nieco typu delphi grundig, do ktoreho sme museli v wv cady prepajat jednotlive kable v napajacom iso(tie cierne prkotiny). predtym tam bol blaupunkt zhodny s normou iso, avsak podla navodu k dh uz boli napajacie kable na uplne inych miestach.... ale to bol dost stary model, takze by nemal byt problem...

uz som si vsimol ze tam bude panas, aj ked tento model zrovna dvakrat nemusim, hra naozaj pekne! cize co som uz spominal bude pre buduce generacie...

jo a porob doorboardy a daj poriadne raketove repra, nech to hra jak ma!

[upravil dne 28.9.2007 maniacse]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bacha na konektor antény. ISO konektory by měly bejt +/- všude stejný (u Peugeotu sou snad i zapojený podle normy, narozdíl od VW & spol, kde maj jinde umístěný stálý napětí) Ale člověk nikdy neví, dokuď nevyzkouší. Konektor antény je loterie, buď bude na rádiu ten správnej, nebo ne :) Existujou na to za pár korun redukce, ale je dobrý se na to podívat a sehnat tu redukci případně hned, než když přivezeš domů novej přístroj a zjistíš že rádio si neposlechneš (jako já) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maniacse

len ak to nebude nieco typu delphi grundig, do ktoreho sme museli v wv cady prepajat jednotlive kable v napajacom iso(tie cierne prkotiny). predtym tam bol blaupunkt zhodny s normou iso, avsak podla navodu k dh uz boli napajacie kable na uplne inych miestach.... ale to bol dost stary model, takze by nemal byt problem...

uz som si vsimol ze tam bude panas, aj ked tento model zrovna dvakrat nemusim, hra naozaj pekne! cize co som uz spominal bude pre buduce generacie...

jo a porob doorboardy a daj poriadne raketove repra, nech to hra jak ma!

[upravil dne 28.9.2007 maniacse]

No teeda..rada bych tam nejake poradne repracky :mad: jenze jsem na to levá...a vzhledem k tomu jak mi Bubák dal zabrat jednou jizdou Praha/Olomouc/Praha ...budu muset nejdriv dat dohromady technicky stav..potom muzu resit kvalitni repro.,..chjoo..to je na PRD!!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: filas1

A co máš s autem za problém?

mnoooo....co mam za problem,,,, ja nemam zadnej :D ale on asi jo :D

trucuje pri zácpách na dalnici, prehriva se ,a uvaril se mi.. v 90 km/h se zacne klepat volant a radička jak zbesila..pak to ustane tak do 110 a po 110 zas zacne mlatit ..podotykam ze takondrom typu D1 udela s autem sve.. ale tohle byla krasna hladounka nova rychlostní z Brna na Olmik...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že máš úplně stejný auto jako já :mrk. Co máš za motor?

S tím klepáním bych řekl, že to můžou být nevyvážený kola a s přehříváním buď máš vadný čidlo na chladiči nebo vadnej větrák. Mimochodem mě taky větrák nejde, sháním taky novej :myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ...mozna to bude znit vtipne..ale at hledam jak hledam..zadnej vetrak jsem nenasla...:mrk

nabizi se varianta za a.) bude tam je a koukam spatne, nebo za b.) ho tam zapomeli namontovat kdyz to opravovali :myslim

je tam jen hlinikova deska co je pred ni smerem k narazniku nefim.. ale na ni smerem do motoru kde by teoreticky mel byt "FAKT" není :D

[upravil dne 1.10.2007 xxxjesterka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...