Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio je mrtve :o(


xxxjesterka

Recommended Posts

Joooooooooo :D to je přesně ončo ;)

dekuju ...Vsimla jsem si ze to tam jde i bez toho..Problem je pouze v tom ze puvodni majitel byl asi tak trosku "hovádko" a cele to pod tím radiem (ten střibrny podklad poškrábal (asi sroubovakem ..jak se tam snazil dostat ) :( takze je jednodusi to prekryt panelem, nez to strikat barvou .o)

I tak moc dekuju..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo, jestli chceš to původní rádio dát przč, tak ti to takhle půjde. Už je mi to jasný.

Myslím, že teď po zkušenostech s opravou rádia ti půjde výměna za nový levou zadní :-).

Jinak kdybys chtěla, tak můžu sehnat nové radio Panasonic s mp3 o něco levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: filas1

Tak to jo, jestli chceš to původní rádio dát przč, tak ti to takhle půjde. Už je mi to jasný.

Myslím, že teď po zkušenostech s opravou rádia ti půjde výměna za nový levou zadní :-).

Jinak kdybys chtěla, tak můžu sehnat nové radio Panasonic s mp3 o něco levněji.

Urcite by me to zajimalo ;) jestli mas ICQ tak napis..jsem na nem prakticky cely den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem na tomhle foru byla pomerne dlouho a cetla a cetla a cetla :mrk. z toho co jsme pochopila o vymene autoradia v P306, je to asi takhle?: radio v aute muzu vymenit za jakekoliv, jen s tim rozdilem, ze kdyz koupim neoriginal, nebude mi fungovat ovladani na volantu..je to tak??? Prosim opravte nebo potvrdte mi to :mad:

Nikde jsem se ale nedocetla, ktere radio koupit, abych jen vymenila pristroj, zapojila konektory (ty puvodni) a fungovala dal bezezmeny :) Je tu nekdo kdo vi jaky model radia koupit? byť by to mel byt original ale s CD??:mad:

[upravil dne 25.9.2007 xxxjesterka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je jedno jaké rádio tam dáš ale je pravda,že ti nepůjde ovládání pod volantem to by jsi musela sehnat origo s cd a pak možná bude fungovat i ovládání.Jediný problém by mohl byt v napájení.Pouze v tom,že si nebude pamatovat stanice po vypnutí klíčku ale i to stačí prohodit kabel oranžový s červeným:DPokud se nepletu to bych se musel podívat teď z hlavy si to nepamatuji;)

Tak je to jak sem říkal:DPosílám přílohu pro ukázku zapojení ISO konektoru

[upravil dne 25.9.07 Zipík]

zapojeni+autoradia+ISO.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beeeeeeeeee...to stoji skoro stejne jak nejake sockovější radio :roll

chjo... to je masakr... zvazuju jestli mi stoji za to mackat packu pod volantem..:D

Äle kazdopadne kdyz koupim zde zminovane radio Panasonic (zatim tedy bez te redukce) kdykoliv pozdeji ji muzu dokoupit ne?? a fungovat by to melo..ze jo :D

Fíha.. to jsou věci.. uplne jsem se do Bubáka zamilovala :mad: (je to moje 1. vozítko.. takze asi tak..misto make-upu a oblecení pro me ted budu nynat jeho:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt ?? tak to ti drzim palce at to mas co nejrychleji -- evidencku mam zitra, pak na urady, znacky atd..a pak doufam ze bude klid..urady nejsou nic pro me..

Objednala jsem si to radio co jste doporucovali, je pekne, ovladani mi taky vyhovuje a jestlize hraje alepson tak, jako jako tohle puvodni..naprosto dostacuje... :D akorat s modrym displayem :potlesk , pak modrou paku ....a dam mu na chvilicku pokoj..Budu setrit na boticky... plechace nam neslusej :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...