xxxjesterka

autoradio je mrtve :o(

81 posts in this topic

ahoj vsem, prosim vedel by tu nekdo jak zprovoznit autoradio?? (je to standarni original peugeot) :o) vcera jeste slo, dneska uz se ani nerozsviti.

(auto jsem vcea koupila, takze ho stale jeste nemam "OSAHANE" ;) At zkousim cokoliv, nejde..

prosim pomooooooc..:mad:

Ať se jedná o jakýkoli typ auta a rádia, zkoukla jsi pojistky? Taková banalitka, ale dost se na ni zapomíná ...;)

je to Peugeot 306 1,4 r.v. 99:)

fotka je zde, doufam ze se tam nahraje

Predem dekuju za jakoukouliv radu ..bez radia se mi nejezdi dobre :super

hmm, tak fotka nikde :myslim musim ji zmensit..

jinak pojistka me napadla jako prvni, dokonce(svete div se) jsme ji i nasla..ale bohuzel se mi ji nepodarilo vyndat, jelikoz je tam zacvakla dost nesikovne :) a ja se bojim ze kdyz vytahnu ty konektory prestane vsechno ostatni fungovat uplne :D

[upravil dne 23.9.2007 xxxjesterka]

post-0-14109596533773_thumb.jpg

Jestli rádio hrálo, a teď je úplně mrtvý, tak to vypadá opravdu na pojistku. Zkus jí vyndat nějakejma kleštičkama prohlídni, jestli není přepálená. Pokud na to nepřijdeš, můžu se ti na to podívat, jsem taky z Prahy.

Ty tam nemáš u pojistek ty speciální plastový kleštičky na vyndavání pojistek? :nevim

Kdyžtak jen posvítit baterkou jestli je přepálená nebo ne.

Ještě bývá přímo na rádiu zezadu jedna pojistka. :myslim

[upravil dne 23/9/07 Dave_k]

Jj, tu presne jsem nasla :) tu, co je vzadu v radiu..., je na ni č.10 Problem je v tom ze mi nejdou vyndat ty "potvory" co ji tam drzi...a nechce se mi uzivat hrubou sílu ;) bojim se abych to nezlikvidovala:mad: ..ja na to?

Jest ejeden dotaz .. radio je podsvicene oranzove, a blika na nem diodka centralu, nejaka šťáva tam jit musi ne?? Pripadne me prosim opravte , tohle jde opravdu uuuplne mimo mě :mad:

[upravil dne 23.9.2007 xxxjesterka]

post-0-14109596534097_thumb.jpg

Ještě může být prasklá pojistka v pojistkovém boxu, sundej kryt u nohou řidiče a tam to je.

Vypadá to tedy, do rádia nejde napájení po zapnutí klíčku.

Abys vyndala ty "potvory" tak musíš zmáčknout zobáček na druhé straně( ta co na obrázku není vidět) a pak jednu "potvoru" po druhé vysuneš. Pak se ti ta pojistka uvolní.

Dekuju ti moc ;) Bala jsem se "to" zmacknout nebo cokoliv s tim udelat abych to neulomila ...Pripadam si jako trotl :mad::D

Zkusim co to udela.. Pripadne Bubáka pak hodim ze skály :super

Dekuju za pomoc a trpelivost , jste super..:super

Mno...Takze ..kdo se chce pobavit .. čtěte:

Sla jsme si sednout do auta, definitivne rozhodnutna vyndat pojistku... Vzhledem k tomu, ze takoveto cinnosti NEJSOU ani v nejmensim mou specialitou :D odpojila jsem vsechny 3 kabely(vytípala pacicky) Kdyz pominu to, ze se mi jedna z nich nalomila, a ze mi zustala v ruce "jakási" kovova tyčinka cca 8 cm dlouha a ani ne milimetr siroka, a vradiu to zacalo jaksi "chrastit" vyndala jsem pojistku..byla ok..vratim tedy pojistku i kabely zpet...a ejhle...display se zapnul..(asi umim carovat :aut)

Jak byla velika moje radost z toho, ze vidim text na displayi, tak velke bylo moje zklamaní, kdyz jsem si text přecetla :o(

Kod ktery dostal puvodni majitel (coz je pravdepodobne nejaky žabozrout kdesi za horama) ja samozrejme nemam...

Původně zaslal: xxxjesterka

Mno...Takze ..kdo se chce pobavit .. čtěte:

Sla jsme si sednout do auta, definitivne rozhodnutna vyndat pojistku... Vzhledem k tomu, ze takoveto cinnosti NEJSOU ani v nejmensim mou specialitou :D odpojila jsem vsechny 3 kabely(vytípala pacicky) Kdyz pominu to, ze se mi jedna z nich nalomila, a ze mi zustala v ruce "jakási" kovova tyčinka cca 8 cm dlouha a ani ne milimetr siroka, a vradiu to zacalo jaksi "chrastit" vyndala jsem pojistku..byla ok..vratim tedy pojistku i kabely zpet...a ejhle...display se zapnul..(asi umim carovat :aut)

Jak byla velika moje radost z toho, ze vidim text na displayi, tak velke bylo moje zklamaní, kdyz jsem si text přecetla :o(

Kod ktery dostal puvodni majitel (coz je pravdepodobne nejaky žabozrout kdesi za horama) ja samozrejme nemam...

No zřejmě studený spoj. Podle VIN kodu by ti měli KOD říct v Origo Peugeot cz, teda pokud je autoradio puvodní, a někdy se stava že je kod napsaný na radiu fixou

[upravil dne 23/9/07 Radek Hurvajz]

Asi se rádio kouslo, to se někdy stává a odpojení pomůže. To byl asi tvůj případ. Podívej se , jestli není na rádiu nalepené nebo napsané nějaké 4-místné číslo, když ne, tak jedině zkusit ten servis Peugeot, jestli ti ten kód prozradí.

Tech rádoby 4místných čísel je tam až až :myslim.. fixou to tam není ..

Docela me zarazi ze mi nejaka vec z radia zustala v ruce, a radio stejne funguje.. :D:D:D:D

Původně zaslal: xxxjesterka

Tech rádoby 4místných čísel je tam až až :myslim.. fixou to tam není ..

Docela me zarazi ze mi nejaka vec z radia zustala v ruce, a radio stejne funguje.. :D:D:D:D

No nic ...Jdu si lehnout..nejak me to zmohlo :D Rano se pokusim dostat z nich kod ... Dekuju vsem za pomoc a hezke sny :super

Ahojky vsem,

Radio zase beha jak hodinky...i kod jsem sehnala...

Ted uz jen potrebujem nové botičky a Bubák bude nej nej na světě :D:D:D:D

Jeste bych vlastne mela jednu prosbicku...vim ze jsem tady na to nekde nerazila.. predni panylek na radio v tom tvaru palubovky..nevite prosim nekdo, kde se to tady na foru ukryva?? uz hledma tak hodinku a zacinam mit malinko schýzu:aut

dekuju predem ;)