Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoradio je mrtve :o(


xxxjesterka

Recommended Posts

hmm, tak fotka nikde :myslim musim ji zmensit..

jinak pojistka me napadla jako prvni, dokonce(svete div se) jsme ji i nasla..ale bohuzel se mi ji nepodarilo vyndat, jelikoz je tam zacvakla dost nesikovne :) a ja se bojim ze kdyz vytahnu ty konektory prestane vsechno ostatni fungovat uplne :D

[upravil dne 23.9.2007 xxxjesterka]

post-0-14109596533773_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty tam nemáš u pojistek ty speciální plastový kleštičky na vyndavání pojistek? :nevim

Kdyžtak jen posvítit baterkou jestli je přepálená nebo ne.

Ještě bývá přímo na rádiu zezadu jedna pojistka. :myslim

[upravil dne 23/9/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tu presne jsem nasla :) tu, co je vzadu v radiu..., je na ni č.10 Problem je v tom ze mi nejdou vyndat ty "potvory" co ji tam drzi...a nechce se mi uzivat hrubou sílu ;) bojim se abych to nezlikvidovala:mad: ..ja na to?

Jest ejeden dotaz .. radio je podsvicene oranzove, a blika na nem diodka centralu, nejaka šťáva tam jit musi ne?? Pripadne me prosim opravte , tohle jde opravdu uuuplne mimo mě :mad:

[upravil dne 23.9.2007 xxxjesterka]

post-0-14109596534097_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno...Takze ..kdo se chce pobavit .. čtěte:

Sla jsme si sednout do auta, definitivne rozhodnutna vyndat pojistku... Vzhledem k tomu, ze takoveto cinnosti NEJSOU ani v nejmensim mou specialitou :D odpojila jsem vsechny 3 kabely(vytípala pacicky) Kdyz pominu to, ze se mi jedna z nich nalomila, a ze mi zustala v ruce "jakási" kovova tyčinka cca 8 cm dlouha a ani ne milimetr siroka, a vradiu to zacalo jaksi "chrastit" vyndala jsem pojistku..byla ok..vratim tedy pojistku i kabely zpet...a ejhle...display se zapnul..(asi umim carovat :aut)

Jak byla velika moje radost z toho, ze vidim text na displayi, tak velke bylo moje zklamaní, kdyz jsem si text přecetla :o(

Kod ktery dostal puvodni majitel (coz je pravdepodobne nejaky žabozrout kdesi za horama) ja samozrejme nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

Mno...Takze ..kdo se chce pobavit .. čtěte:

Sla jsme si sednout do auta, definitivne rozhodnutna vyndat pojistku... Vzhledem k tomu, ze takoveto cinnosti NEJSOU ani v nejmensim mou specialitou :D odpojila jsem vsechny 3 kabely(vytípala pacicky) Kdyz pominu to, ze se mi jedna z nich nalomila, a ze mi zustala v ruce "jakási" kovova tyčinka cca 8 cm dlouha a ani ne milimetr siroka, a vradiu to zacalo jaksi "chrastit" vyndala jsem pojistku..byla ok..vratim tedy pojistku i kabely zpet...a ejhle...display se zapnul..(asi umim carovat :aut)

Jak byla velika moje radost z toho, ze vidim text na displayi, tak velke bylo moje zklamaní, kdyz jsem si text přecetla :o(

Kod ktery dostal puvodni majitel (coz je pravdepodobne nejaky žabozrout kdesi za horama) ja samozrejme nemam...

No zřejmě studený spoj. Podle VIN kodu by ti měli KOD říct v Origo Peugeot cz, teda pokud je autoradio puvodní, a někdy se stava že je kod napsaný na radiu fixou

[upravil dne 23/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xxxjesterka

Tech rádoby 4místných čísel je tam až až :myslim.. fixou to tam není ..

Docela me zarazi ze mi nejaka vec z radia zustala v ruce, a radio stejne funguje.. :D:D:D:D

No nic ...Jdu si lehnout..nejak me to zmohlo :D Rano se pokusim dostat z nich kod ... Dekuju vsem za pomoc a hezke sny :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky vsem,

Radio zase beha jak hodinky...i kod jsem sehnala...

Ted uz jen potrebujem nové botičky a Bubák bude nej nej na světě :D:D:D:D

Jeste bych vlastne mela jednu prosbicku...vim ze jsem tady na to nekde nerazila.. predni panylek na radio v tom tvaru palubovky..nevite prosim nekdo, kde se to tady na foru ukryva?? uz hledma tak hodinku a zacinam mit malinko schýzu:aut

dekuju predem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...