Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,9D chlucny?!


brko

Recommended Posts

Poradte,mam 306 1.9d,najeto 160tkm,kdyz to nakopnu studene docela to mlati,take kovove zvuky,po ohrati je to polovicni,jenze ted kamos koupil berlingo,stejny motor a je o vic jak polovinu tissi aj studeny,cim to muze byt?jinak me to startuje dobre jak za tepla tak za studena,nekouri ani pri startu,olej nezere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může taky nefungovat ten automatický sytič závislý na teplotě chladící kapaliny. Ten rád zatuhává.

Pokud v tom motoru máš olej a filtr, vydrží 1 000 000. Jen Ať si klápe. Smějí se Ti , že jezdíš Avií? Mě to říkali taky , nic si z toho nedělej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Směr na čerpadlo je správný a nastavení taky. Nevím co máš za čerpadlo. Mám Lukase a tam je plynový táhlo propojeno na další přes stavitelný šroub na další táhlo. když budeš u něj měnit délku tak bude i měnit zvuk motor.Ale dělají to i zakarbonovaný vstřiky. Skus nejdřív dekarbonizaci a pak hledej dál. Musel jsem na tom druhém "hejblátku" vyměnit těsnění. Apak nastavovat zase protože se to všechno změnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...