Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 sedan - zadní zásuvka na středovém panelu


OK406

Recommended Posts

Dneska jsme na komorně-pracovním-minisrazu s Komisar udělali u mé 406 sedan zadní zásuvku, kterou jsem umístnil pod popelník, který je na konci středového panelu. Použil jsem zásuvku zapalovače ze Škody Felicie. Zásuvka se napojila na přední zásuvku, která je na středovém panelu u řadicí páky. Vzadu svítí slabě zeleně, aby nebyli světlem rušeni cestující vzadu. Důvod, proč jsem zásuvku namontoval je, že slouží dětem vzadu, kteří si do ní napojí mp3, dobijí mobil apod. a nemusí to tahat ze předu.

post-0-14109596528922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám zásuvečku v kufru,ale dal jsem ji v sedanu na pravou stranu do toho prolisu,později vložím fotku,a vypadá tam dost dobře,a táhnul jsem to ze předu od pojistek,a kluk co mi jí přidělával nevěděl kolik ta lednice bude mít,tak mi jí napojil na tu nejsilnější pojistku z motoru :D tak by to mělo být v cajku.A je nastálo připojená,že funguje i když tam není klíček.

Jinak mám ještě jednu zásuvku v kabině v té škvíře v palubce,je taky na stálo zapojená,a to je kvůli nabíječce na phone ,aby nebyl drát z meziprostoru u sedaček našponovanej až k držáku na čelním skle! Fakt dobrá věc ty zásuvky

[upravil dne 24/9/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Taky mám zásuvečku v kufru,ale dal jsem ji v sedanu na pravou stranu do toho prolisu,později vložím fotku,a vypadá tam dost dobře,a táhnul jsem to ze předu od pojistek,a kluk co mi jí přidělával nevěděl kolik ta lednice bude mít,tak mi jí napojil na tu nejsilnější pojistku z motoru :D tak by to mělo být v cajku.A je nastálo připojená,že funguje i když tam není klíček.

Jinak mám ještě jednu zásuvku v kabině v té škvíře v palubce,je taky na stálo zapojená,a to je kvůli nabíječce na phone ,aby nebyl drát z meziprostoru u sedaček našponovanej až k držáku na čelním skle! Fakt dobrá věc ty zásuvky

[upravil dne 24/9/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Původně zaslal: Burisek

Taky mám zásuvečku v kufru,ale dal jsem ji v sedanu na pravou stranu do toho prolisu,později vložím fotku,a vypadá tam dost dobře,a táhnul jsem to ze předu od pojistek,a kluk co mi jí přidělával nevěděl kolik ta lednice bude mít,tak mi jí napojil na tu nejsilnější pojistku z motoru :D tak by to mělo být v cajku.A je nastálo připojená,že funguje i když tam není klíček.

Jinak mám ještě jednu zásuvku v kabině v té škvíře v palubce,je taky na stálo zapojená,a to je kvůli nabíječce na phone ,aby nebyl drát z meziprostoru u sedaček našponovanej až k držáku na čelním skle! Fakt dobrá věc ty zásuvky

[upravil dne 30/9/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Pekna prace... Ja uvazuju o montazi zasuvky do kufru u Breaka... Nevite nekdo na to svetelko v kufru de asi stalych +12V a spinany to bude asi kostrou ze? tzn ze +12V bych si mohl vzit z toho svetylka ne? Nebo doporucujete neco jineho? Vzit to odjinud?

Do světylka určitě NE,nevydržela by pojistka a ani kabel,já to mám napojené na přední zásuvku......:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

hergot,proč se mi povedlo vložit obrázky do jiného příspěvku a tady sem to nejde ?? poradí někdo ??

[upravil dne 30/9/07 Burisek]

Fotka musí mít max 250 kB, a nejlíp tak 800 x 600 pix;) Pokud je větší než 250 kB tak ti to sem dát nejde, musíš ji zmenšit a zkomprimovat;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...