Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Postupné zhasínání motoru


Ivouš

Recommended Posts

Zdar hoši jdu zase pro radu.Když u 106 mám studené motor při startování a mám zařezený neutrál ,tak po nastartování mě po pár sekundách když tomu nepomůžu a nepřidám plyn tak mě pomale postupně zhasíná motor.A další problém mám při zařezeným neutrálu tak mě to v převodovce trochu jako chrastí nebo lupe.dík:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj! Nemám 106 ale opravuju ho bráchovi. Měl jsem ten samý problém. Je to v tom že ti nejde vzduch za klapku.Buď bude spatný nebo přidřený ten (ventil) co dává i sytič. Nebo je špatný snímač tlaku v sacím potrubí. My jsme měli jenom přecvaklý drátek od elekriky. Nebo zkus jenom očistit kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zdarec. Mě to taky při studeném startu vždy zdechlo. Vyčistil jsem kde co a ....nic. Dnes jsem vyměnil palivový filtr a :super Pažoutek nechcípne,lépe reaguje na plyn a hlavně drží předepsané otáčky:potlesk JEN MOHU DOPORUCIT!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Taky mi postupně chcípá za studena mám 1.1 44kw r.97,můžete tu někdo přesněji posat kde je ten(ventil) co dává i sytič a snímač tlaku v sacím potrubí,nebo co jiného by to mohlo dělat a motor taky nejde pořádně za plynem při přidaní to tak škubne a ve vyšších ot už to jede.dík Jinak pal.filtr je nový i vzduchový je nový i svíčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivový filtr je vzadu před levým kolem. Je to takový váleček ,asi 5x15 stříbrné barvy:myslim.Než to sundáš,poznač si ,kde je vstup a výstup benzínu. Na mým Pažoutkovi:myslim (r.v.98 1,1)byli na konci hadiček rychlospojky.(vezmeš velký šroubovák a zatlačíš na takovou pojistku. //vypadá to jako takový čtvereček // a tahem sundáš) u starších kusu jsou jen stahovací pásky.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...