Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostrikovac spatne strika


mitch.mb

Recommended Posts

Ahoj procital jsem stare prispevky ohledne ostrikovace na 406 Break a tak nejak jsem nenasel muj problem takze tedy zakladam nove vlakno... Problem je nasledujici:

Zadni ostrikovac strika dobre (i kdyz se spozdenim ale bude vyreseno jednocestnym ventilkem) a u prednich ostrikovacu mam problem v tom ze ostrikovac pred spolujezdcem je OK strika krasne ale pred ridicem ne a ne strikat normalne...

Nejprve jsem si myslel ze je ucpana tryska tak jsem v peugeotu koupil novou (cca 40kc) a dal ji tam a s mym udivem to dela porad :c( Obcas to strika dobre a obcas treba jenom jedna z tech dvou trysek pak se zase treba vymenej a strika ta druha pulka anebo to jen tak tece jak kdyby to bylo pricpane.

Skoro se domnivam jak kdyby byly nekde ucpane hadicky nebo maly tlak a do ty zadni trysky uz to nestacilo.

Podotykam ze pred spolujezdcem to je OK takze jedine me napada ze by mohla bejt pricpana ta hadicka v ty gumovy liste na kapote (ta kratka za kolinkem k trysce je OK tu sem kontroloval) anebo slabe cerpadlo, ale dozadu to jde celkem dobre bych rekl. Tak vcem si myslite ze by mohl byt problem? Ucpana hadicka na kapote nebo cerpadlo? Nesetkal jste se s tim nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to vypadá na bordel v hadičce, možná se tam něco uvolňuje a ucpává to trysku. Sundej trysku, a zkus postříknout hadici, uvidíš jak to z ni poteče, vyčisti i to kolínko a trysku vyčisti, případně bych hadičku vyměnil pokud by to nepomohlo. Je možný že po nějaký blbý ostřikovací směsi hadička zenvnitř zpuchřela a ted se z ní odlupují kousky a ucpává se to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tryska je nova.. Koukal jsem ze ta hadicka je soucasti naky gumy na hrane kapoty... pri nejhorsim by se tam natahla obyc hadicka vedle aby se nemusela menit cela ta guma... Skusim dneska prostrikat ty hadice... Smes ktera tam byla puvodne dost peni uz sem tam nalil normalni obyc z hypernovy kterou sem predtim lil do fiesty a byl jsem s ni spokojen. Ted tam spis zacnu dolejvat vodu abych to zredil a postupne to proplachnul celej ten system...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

no tryska je nova.. Koukal jsem ze ta hadicka je soucasti naky gumy na hrane kapoty... pri nejhorsim by se tam natahla obyc hadicka vedle aby se nemusela menit cela ta guma... Skusim dneska prostrikat ty hadice... Smes ktera tam byla puvodne dost peni uz sem tam nalil normalni obyc z hypernovy kterou sem predtim lil do fiesty a byl jsem s ni spokojen. Ted tam spis zacnu dolejvat vodu abych to zredil a postupne to proplachnul celej ten system...

No třeba tam někdo dal nějakej saponát, a to pak dělá věci:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzaviram toto vlakno s konstatovanim ze sem naprosta LAMA :c( Vymenil jsem ostrikovac a dnes odpoledne kdyz jsem jel mimo mesto tak mi to prestalo strikat uplne jak predek tak zadek ale motorek hucel...

PRICINA: Dosla mi kapalina v nadrzce :c( Dolil sem tam vodu na proplachnuti a voala uz to maka nicmene sem musel spendlikem tu novou trysku procistit pac stejne byla naka pricpana takze ted uz je to ok :c)))

Zmatlo me to proto protoze minule kdyz mi dosla tak mi prestal strikat zadek a predek byl dobrej. Dolil jsem a jelo se dal ale ted prestal strikat nejdriv predek a to me zmatlo :c( Proste sem LAMA :c(

PS: Takovej malej dotaz kdyz jsem z hadice s vodou dolejval nadrzku abych vytlacil penu z nadrky tak kdyz jsem to doplnil po okraj hrdla tak mi hladina okamzite klesla cca o 10cm nad urovej kde konci ta nalevaci hadice a bylo slyset jak to nekde vytejka na zem.

Proto se jeste chci zeptat ma ta nalejvaci hadice nejakej prepad? Nebo mam vtom nalejvacim trichtejrku diru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Uzaviram toto vlakno s konstatovanim ze sem naprosta LAMA :c( Vymenil jsem ostrikovac a dnes odpoledne kdyz jsem jel mimo mesto tak mi to prestalo strikat uplne jak predek tak zadek ale motorek hucel...

PRICINA: Dosla mi kapalina v nadrzce :c( Dolil sem tam vodu na proplachnuti a voala uz to maka nicmene sem musel spendlikem tu novou trysku procistit pac stejne byla naka pricpana takze ted uz je to ok :c)))

Zmatlo me to proto protoze minule kdyz mi dosla tak mi prestal strikat zadek a predek byl dobrej. Dolil jsem a jelo se dal ale ted prestal strikat nejdriv predek a to me zmatlo :c( Proste sem LAMA :c(

PS: Takovej malej dotaz kdyz jsem z hadice s vodou dolejval nadrzku abych vytlacil penu z nadrky tak kdyz jsem to doplnil po okraj hrdla tak mi hladina okamzite klesla cca o 10cm nad urovej kde konci ta nalevaci hadice a bylo slyset jak to nekde vytejka na zem.

Proto se jeste chci zeptat ma ta nalejvaci hadice nejakej prepad? Nebo mam vtom nalejvacim trichtejrku diru?

:D Teoreticky by tam dirka být mohla, kvuli odzvzdušnění, ale nevim jestli není ve víčku. Ale je možný že ten husí krk je prasklej:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

No asi na to prdim kdyz to naleju po okraj tak to klesne asi 1,5 cm nad spodni hranu kde zacina ten husi krk. Takze hladina se zastavi v tom husim krku takze to neresim :c)

Ahoj,taky jsem dolejval výš než se má.A jednou po výměně žárovky na předním pravým světle,kde je právě ústí nádržky,co se kvůli tomu musí oddělat,mi klesla hladina a pod autem se vytvořila loužička:PTakže je ta netěsnost normální,i když je tam tenká gumička,která by tomu měla zabránit...Lij prostě jen po část,kde se ústí ohýbá nahoru,víc není potřeba,nádržka je velká akorát.:superMěj se:papa

Teda na mé 206ce,ale třeba to máš na 406ce podobný:mrk

[upravil dne 23/9/07 Zdeny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ted je otazka jak velkou tam mam nadrzku. Protoze kdyz jsem dolejval minule (pro me poprve nemam to auto dlouho) tak jsem tam nalil celej 5l kanystr tak jsem myslel ze tam je ta 9l (ta ma byt pokud je ostrikovac svetla ten ja nemam), ale ted je mi jasny proc byla pod autem takova kaluz :c) a ja myslel ze to bylo z toho jak jsem to rozcmrndal pri nalejvani :c) a ono asi nee :c) takze ted jsem tam nalil vodu abych ten system proplachnul pak ta puvodni kapalina co tam byla pri koupi auta byla asi pekna sracka a strasne extremne moc penila. Takze jsem dneska vzal hadici s vodou a preplnil tu nadrzku az po okraj abych vytlacil penu z nadrzky... Ted uz to strika jen vodu tak ji vyflakam ven a pak tam dam kapalinu na kterou jsem zvyklej a vyhovovala mi :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...