Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 405 nechce nastartovat


Guest pejo

Recommended Posts

rozvody som kontroloval a su ok,starter toci ale motor stale nechyta,ani neodpaluje,uz som aj cerpadlo kontroloval a napumpoval novu naftu a stale nic,aj zhavice som kontroloval a su ok.Nemoze byt chyba v cerpadle alebo nieco pod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sundej přívod paliva k čerpadlu a zapumpuj si tou ruční pumpičkou ( u 1.8 TD bys měl mít filtr mimo termostat, v takovém lesklém hliníkovém válci).

Většinou tam odejde gumová membrána.(ten hliníkovej válec stojí na vrakáči cca 500,- Kč)

Mohlo by se to dát/zkusit obejít překlemováním téhle nádobky - např. přes trubku, vykuchanej centropen apod.

UPOZORŇENÍ - palivo v tomto případě není vůbec filtrováno, škody na motoru si nese každý sám !!!

P.S.: já to jeden čas lepil žvejkačkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zistil som ze nafta ide az do cerpadla,takze filtrom to asi nebude,len este musim skusit trisky ci to ide az do nich,ale kedze mam teraz pred svadbou tak na to neni vela casu,takze skusam postupne.je mozne ze by sa cerpadlo zavzdusnilo nebo neco pod?

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moja skusenost mozno nezapadne do temy ,ale tiez ma nazov nechce startovat.manzelka po odchode autom vola ,ze preco som nenatankoval,dojazd ze je 80 a zrovna tolko mala pred sebou a bez penazi.samozrejme mi o dve hod.vola ze jej nejde nastartovat.diagnoza jasna tak som prifrcal s kanistrom dolial benzin ale nic.zeby 5 litrov nestacilo ,tak este 5 litrov,ale stale nic.prisiel na radu peugeot assistent.odtiahli ma ,napojili ale nic nezistili.ani podozrenie na sviecky sa nepotvrdilo.servisak vyhodnotil ze je zablokovany pocitac tak som musel doniest nahradne kluce aj kartu a ze ma prekoduju.ked som doniesol nahradne kluce auto naskocilo a problem sa vyriesil.ano ,manzelka mi potvrdila ,ze kluce jej spadly a zrejme sa cosi po....lo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moja 405-ka sice nema pocitac ale top stymi priesvitnymi hadickami je dobry napad,mne sice blikala sem tam rezerva ale este tam malo byt na dojazd,asi sa to nejako bloklo,len sa bojim ze to je cerpadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...