Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

tachometer


Maroš

Recommended Posts

Původně zaslal: bagr

Pročti si tohle vlákno...

To Burisek: Pokud není funkční převaděč rychlosti, není funkční ani počitadlo km.

Takže u tebe to bude spíš studenym spojem na tyčkách rychloměru.;)

Jo taky si to myslím,na pondělí jsem domluvenej s kámošem,on je machr na jemnou prácičku,já se svýma velkýma pazourama jsem tak akorát na házení lopatou do míchačky :-) , ale ne vážně,projedeme to vodivou pastou a snad to bude fungovat,on ten studenej spoj pozná já ne,bohužel ! Ale díky za info a za radu ,ta se cení vždicky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Původně zaslal: bagr

Pročti si tohle vlákno...

To Burisek: Pokud není funkční převaděč rychlosti, není funkční ani počitadlo km.

Takže u tebe to bude spíš studenym spojem na tyčkách rychloměru.;)

Jo taky si to myslím,na pondělí jsem domluvenej s kámošem,on je machr na jemnou prácičku,já se svýma velkýma pazourama jsem tak akorát na házení lopatou do míchačky :-) , ale ne vážně,projedeme to vodivou pastou a snad to bude fungovat,on ten studenej spoj pozná já ne,bohužel ! Ale díky za info a za radu ,ta se cení vždicky :-)

No tak jsme to dneska vymontovaly,a kámoš to proměřil a zjistil že je špatnej jeden odpůrek pod žlutým konektorem,zítra ho vymění tak uvidíme,a pokud to nepomůže,tak pak už jen bude v hajzlu to na rozvodovce,tak uvidíme zítra :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Původně zaslal: Burisek

Původně zaslal: bagr

Pročti si tohle vlákno...

To Burisek: Pokud není funkční převaděč rychlosti, není funkční ani počitadlo km.

Takže u tebe to bude spíš studenym spojem na tyčkách rychloměru.;)

Jo taky si to myslím,na pondělí jsem domluvenej s kámošem,on je machr na jemnou prácičku,já se svýma velkýma pazourama jsem tak akorát na házení lopatou do míchačky :-) , ale ne vážně,projedeme to vodivou pastou a snad to bude fungovat,on ten studenej spoj pozná já ne,bohužel ! Ale díky za info a za radu ,ta se cení vždicky :-)

No tak jsme to dneska vymontovaly,a kámoš to proměřil a zjistil že je špatnej jeden odpůrek pod žlutým konektorem,zítra ho vymění tak uvidíme,a pokud to nepomůže,tak pak už jen bude v hajzlu to na rozvodovce,tak uvidíme zítra :super

Zatím nevím,budíky budou dneska,je to divný jezdit bez tacháku :myslim , ale těma to prej nebude,včera mi ten kamoš volal že s tím budíkem nic zřejmně nebude,asi bych to teda viděl taky na ten senzor v převodovce,uvidím večer,určo dám vědět jak to dopadlo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a teď jsem z toho magor úplně,dneska jsem byl s kámošem v Benešově ve firmě Dea Benešov,a borec mi řekl že bude špatnej tachometr,resp.konektor či tišťák co se stará o převod do tacháče. Že kdyby byl špatnej ten díl na rozvodovce,tak by mi to nepočítalo ani km,ale ty to počítá,takže jak seženu jiný tachometr tak se uvidí :myslim snad

[upravil dne 10/10/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne dnes po ceste z ba prestal na chvilu ukazovat tachometer a snim aj aktualna spotreba, km neviem ci nabiehali to som si nevsimol, spomalil som, neviem vsak ci pod 30km, pretoze po 30km/h zacina ukazovat palubak, pridal som potom a zrazu hop a vyskocilo to hore a sla aj aktualka... ma to cidlo vplyv aj na spotrebu alebo toto bude mat suvis s riadiacou kedze neukazovali ani pc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardon, zabudol som:)

P406kombi, 2.0HDi, jan2001, 80kW

len mi je divne ze to len tak pocas jazdy, raz sa mi to stalo uz davnejsie, vtedy, som bol v meste, dalo sa mi zastat, zastal som, nastartoval znova, neslo hned, no po zvyseni rychlosti nad 30km/h sa to rozbehlo:myslim

[upravil dne 12.10.07 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna obrousene ozubene kolecko na nahonu cidla, u me to zase projevovalo teplotni zavislost kdyz se motor ohral nad 70st a pak se nekde na chvili zastavilo tak mi to prestalo ukazovat, myslel jsem ze to bude v elektronice, promeril jsem vsechno mozny a nakonec to bylo mechanicky - obrouseny kolecko nahonu cidla v prevodovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...