Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nadstavit svetla


Maroš

Recommended Posts

Chcem sa opytat na peugeote 406 2,1td mi prave svetlo svieti trochu hore a ludia mi sem tam blikaju ked svietim odkedy som dal ziarovky philips za1500sk.Chcem ho nadstavit nech svieti to prave svetlo trochu nizsie poradite mi da sa to aj doma a co potocit a ako postupovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně před tím zkontroluj jestli nastavovací motorek má správně zacvaklé táhlo v parabole zezadu;) Někdy je to příčina rozhozených světel, poznáš to tak že by světlo nereagovalo na nastavování z místa řidiče. Motorek se případně sundá otočením, je tam něco jako bajonet

[upravil dne 21/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Mám opačný problém, světla mi svítí i na nejvyšší úroveň dost nízko. Imbusem jsem potočil mechanicky co nejvíce a v motorku sliším již přeskakovat závit - více nahoru nelze, ale přitom mi světla jsou dost nízko (dle měření na STK ) nevíte co s tím?

Podle mne to budou právě ty nezacvaklý motorky do parabol jak už se výše psalo. Taky jsem měl takovej problém. A když jsem chtěl aby mi je seřídily u peugeota na jarní prohlídce tak řekli že pravý nejde. Doma jsem to prohlídnul a zjistil nezacvaklej motorek. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...