Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poznej Peugeota,již po několikáté avšak trochu jinak


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak to je mazec docela, jen nechápu NA CO TADY JE TEDA ZASTOUPENÍ PEUGEOTu, když máš kontaktovat Belgickou pobočku, proč by to nemohli udělat oni, od toho jsou snad tady:myslim

[upravil dne 21/9/07 Radek Hurvajz]

No to je bohuzel pristup peugeot.cz a vsech koncesionaru, nekoupils u nas tak si vys@r voko:grr

[upravil dne 21/9/07 buml]

Musíš na ně přitlačit - oni mají určité povinnosti, a když mě tenkrát zjistili pneu na staršího Peugeota, tak tohle by nějak pořešit mohli. Nesmí si nikdo nechat nasmát do ksichtu, protože oni z toho mají prd, proto jsou tak neochotní.

Totéž moje klíče - objednali, nevolali, tak jsem tam na ně vlítnul... :grr

Tohohle se bojí asi každý - narazit na nějakou speciální verzi. Sice to hezky zní, ale pak ty díly se na to nedají sehnat. A to není problém jen 306...

Pe.tr: Poznáte z Peugeota? (po dvanácté)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Marcel505

Pe.tr: Poznáte z Peugeota? (po dvanácté)

ja si nebyl jist čislem:D

Já to nedávno dohledával, takže vím...

306: To má zátěžový regulátor? Podle fotky mi připadá, že tam je, a to asi 306ky nemívají, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle udělané přídavné pružiny jsem viděl na 405ce, která byla z Holandska, byla předělaná na plyn, a v kufru měla hodně velkou nádrž. Domníval jsem se, že to bylo právě kvůli té obrovské bandě, protože plná stlačeného plynu asi dost váží. Podobné řešení jsem viděl ještě u Galanta z Holandska, který byl taky na plyn. Tak mě napadlo, jestli tyhle přídavné pružiny nepůjdou sehnat u někoho, kdo montuje do aut plyn...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...