Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej STARLINE


Jája

Recommended Posts

Na fóru mercedes-classic už je to téma smazané, ale někdo tam psal, že jel kamsi na jih a s olejem Starline se mu za vyšších okolních teplot začly z motoru ozývat klapavé zvuky, dokonce kvůli tomu zkoušel sundat kryty motoru zespoda a bez výsledku, nakonec na první pumpě koupil jiný olej stejné viskozitní třídy a po výměně vše ustalo. Údajně jim ujela jedna várka, to se stát může, nicméně já bych si to do auta nenalil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední zkušenost se STARLINE jsem udělal na začátku léta, kdy jsem se nechal ukecat a koupil známému zadní tlumiče na Opel Astra. Po namontování jsem se ze zkušební jízdy musel předčasně vrátit a namontovat ty staré oblité od oleje, protože ty nové od STARLINE netlumily vůbec!!! Zadek v zatáčkách odskakoval takovým způsobem, že to bylo až nebezpečné. Nicméně reklamaci uznali a vrátili prašule. Na Opla šli Bilsteiny. Za pár dal o 300,- víc, než za pár STARLINE, ale je klid. Ale jinak v KELLY normálně bez problémů nakupuju i kvalitní díly, jen musím mít představu, co chci. Takže, jak už jsem psal výše, nelze stavět rovnítko mezi AUTOKELLY a STARLINE.

[upravil dne 23/9/2007 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych starline nezatracoval, je to jedna z možností volby a je na každém co zvolí za jakost a zda se ten konkrétní díl vyplatí, ten cenový rozdíl na kvalitě poznat bude, nesmí od toho člověk moc očekávat, tlumič starline za 500,- nevydrží a nebude takový jako originál peugeot za 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen aby někde na konci světa nebyl kohoutek, ze kterýho poslušný asiat stáčí do kanystříků dnes SHELL, zítra ESSO, v úterý OMW, ve středu BP ......

Nepíšeš, do jakýho auta to liješ, co má naběháno, jak ho honíš.

Máš-li na CASTROL GTX3, ber ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...