Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

drnčení šíbru 405 td


Jantar

Recommended Posts

Ahoj, u me 405tky, rv 95 mi začal drnčet šíbr, a je to velmi nepříjemné. Dnes jsem na to koukal, jestli tam není něco volného, ale nic jsem nezjistil. Drnčí to při nerovnostech na vozovce, při rozjezdu. Když šíbr otevřu, ať vyklopením vzhůru či zasunutím dovnitř, a nebo jen pootevřu, drnčení ustane. Poraďte někdo, je to velmi rušivé a nepříjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jantar- e ja som to mal tiez a jedine co mi pomohlo ze som to musel cele rozobrat a chyba bola v plechovej konstrukcii co ja prisroubovana asi 3 alebo4 torxami o siber. Ta plechova konstrukcia drzi iba v predu to vidis ked pozres na okno z nutra a konci az kusok za strsnym teda tym sklom tam by mala byt taky plys ktory ma zabranovat tomu drncaniu a ja som ho tam nemal a preto mi to drncalo prisiel som k tomu nahodou lebo kamarat rozoberal 405 a on to tam mal a ja nie tak som tam nalepil tesnenie na okna o drcanie bolo prec neviem ako viac ti to mam popisat skoda ze nemam fotodokumentaciu tak zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, a neslo by poslat nejakou fotecku ja to vypada ted? Myslis ten plech, co se vysunuje nahoru pri zasunutem sibru? Me to pripada, ze by mohly drncet ty dve umelohmotne pacicky, ci jak to nazvat, co ho jakoby drzej, ale ty sou prinejtovany a nevim, co s tim. Zkus mi prosim nejakou fotecku, kde mas ten plys. Dekuji predem.

Jinak k tomu zatejkani: taky mi tam teklo, ale dal jsem na ostatni zde, ze to bude kolem anteny, tak jsem ji rozdelal, omazal siliconem a uvidim. Zatim neprselo.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Mam trochu jinej problem přes šibr my teče a nevím jak okno natlačit vic ke kastly jsou tam někde nějaké štelovací šroubky?

Jinak to drnčení bude určitě dělat ten plech na těch 3 torksech....

kdysi jsem u 405-ky řešil stejný problém. Měl jsem ucpané zadní odtokové kanálky a opravit jsem si to sám netroufl a v servisech za to chtěli nehorázné částky. Tak jsem radši auto parkoval čumákem dolu. Pokud jsem to udělal opačně, dostal jsem studenou sprchu. Jelikož mi v té době prasklo lanko navíjení na jedné straně a tento díl se nedal sehnat ani origo ani na vrakovišti, pouze celý šíbr, přetáhl jsem mezeru mezi karoserií a šíbrem silikonem a bylo po ptákách. Šíbr nefunkční, ale neteklo tam. On když šíbr funguje, tak je fajn, ale jak se začne sr..t, tak ho radši nemít. Zlatá air condition...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: comm

jantar- e ja som to mal tiez a jedine co mi pomohlo ze som to musel cele rozobrat a chyba bola v plechovej konstrukcii co ja prisroubovana asi 3 alebo4 torxami o siber. Ta plechova konstrukcia drzi iba v predu to vidis ked pozres na okno z nutra a konci az kusok za strsnym teda tym sklom tam by mala byt taky plys ktory ma zabranovat tomu drncaniu a ja som ho tam nemal a preto mi to drncalo prisiel som k tomu nahodou lebo kamarat rozoberal 405 a on to tam mal a ja nie tak som tam nalepil tesnenie na okna o drcanie bolo prec neviem ako viac ti to mam popisat skoda ze nemam fotodokumentaciu tak zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: comm

jantar- e ja som to mal tiez a jedine co mi pomohlo ze som to musel cele rozobrat a chyba bola v plechovej konstrukcii co ja prisroubovana asi 3 alebo4 torxami o siber. Ta plechova konstrukcia drzi iba v predu to vidis ked pozres na okno z nutra a konci az kusok za strsnym teda tym sklom tam by mala byt taky plys ktory ma zabranovat tomu drncaniu a ja som ho tam nemal a preto mi to drncalo prisiel som k tomu nahodou lebo kamarat rozoberal 405 a on to tam mal a ja nie tak som tam nalepil tesnenie na okna o drcanie bolo prec neviem ako viac ti to mam popisat skoda ze nemam fotodokumentaciu tak zatim

prosím, zkus vyfotit, jak jsi to vyresil, ten konecny stav, pro srovnani. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...