Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

34. (Džbán) - Na Korábě, 4.10.2007 od 18 hodin


John

Recommended Posts

Tak už jsem se taky dostal k PC. Zase jsem vás všechny rád viděl a už se těším na další srázek. Vlastně mi oba s levnější půlkou :)

207SW byla výborná, jen se musím ještě jednou omluvit spolucestujícím, za "trochu" stísněné cestovní podmínky (amputace nohou cestujících na zadních sedačkách zajištěna:D)

Ještě jsem se chtěl zeptat, zda bylo vše OK ohledně peněz, zda to vše vyšlo, nebo jsme s mladou ještě něco dlužni?

Díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem zkousela par z vas, dneska sem s ekonecne dovolala i na korab, ale bezvysledne, tak jeste takhle: nevzal mi nahodou nekdo muj zapomenuty krasny modrobile pruhovany klobouk? Mam k nemu citovy vztah a jeestli sem ho tam takle pitome ztratila, moc by me to mrzelo........

jinak hezky pekne :) i nove tvare se stale jeste ukazuji :)a neboji se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Trošku mě mrzelo že jsem si 207 neprohlédl za denního světla.:(

Jako bys jich kolem sebe neměl dost (za pár dní):D:D:D

Jinak srázek byl super, překvapení převelice milé, suprové svezení (jak 207 SW, tak 407):super:potlesk Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se pripojuji, bylo to fajn, fajne svezeni v 207 kostitras a nachiple 406. Rad jsem vas videl. Pro upresneni, az budete chtit delat kytu, tak vam ji sezenu, protoze pri predstave, ze nas deset jakoby objednanych (uvedenych ve vyctu o kousek nahore) (pokud nas tedy platilo pouze deset, pokud vice, tak potes panbuh) zaplatilo za talirek 200 tak mi vychazi cena 2000 na kytu vazici cca deset kg. A jelikoz poradam kytove slavnosti kazdou chvili a kilo kyty s kosti vychazi na 120 Kc, tak jsme korabu za ohrati zaplatili cca 800 a to uz se vyplati, ne? Nic nehanim, bylo fajn, ale jelikoz jsem se sveho casu pohyboval mezi kucharskymi mistry, tak se trosku orientuju v cenach. Mozna to je jeste byvala profesionalni deformace... :myslim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: xxxjesterka

I Ja se pripojuji s diky za vrele prijeti..:super

tak tebe jsem nějak propásl:myslim, asi jsem se nějak zažral do te Rebikovi 407 :D:D:D

No ..ja byla jen na chvilinku.. po hodince jsem mazala domu.. dcerka mi odjizdela na švp :D

ale urcite se jeste uvidime.. jste fajn parta lidicek :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

taky se pripojuji, bylo to fajn, fajne svezeni v 207 kostitras a nachiple 406. Rad jsem vas videl. Pro upresneni, az budete chtit delat kytu, tak vam ji sezenu, protoze pri predstave, ze nas deset jakoby objednanych (uvedenych ve vyctu o kousek nahore) (pokud nas tedy platilo pouze deset, pokud vice, tak potes panbuh) zaplatilo za talirek 200 tak mi vychazi cena 2000 na kytu vazici cca deset kg. A jelikoz poradam kytove slavnosti kazdou chvili a kilo kyty s kosti vychazi na 120 Kc, tak jsme korabu za ohrati zaplatili cca 800 a to uz se vyplati, ne? Nic nehanim, bylo fajn, ale jelikoz jsem se sveho casu pohyboval mezi kucharskymi mistry, tak se trosku orientuju v cenach. Mozna to je jeste byvala profesionalni deformace... :myslim:)

To je sice naprosto úžasné, že dokážeš sehnat levněji kýtu, ale na parkovišti před Tescem nebo někde na ulici jí asi olizovat nebudeme, že ne? Takže by to jaksi chtělo sehnat také odpovídající prostředí, tedy hospodu, a tam už se jaksi taksi předpokládá, že tam jídlo nebude stát tolik jako polotovar u řezníka, že...

Jinými slovy - pokud někdo dokážete sehnat lepší PROSTŘEDÍ se vším všudy - tzn aspoň takovouto nebo lepší hospodu s alespoň takovýmto nebo lepším přístupem, dostupností, a ještě k tomu levnější, tak prosím, dejte do placu. Podle toho, jak bude vypadat návrh, třeba vyzkoušíme. Ale laskavě předkládejte nabídky na kompletně zajištěnou akci, tedy vč. odpovídajícího místa, a ne akorát že dokážete koupit levně maso. To si domů umím koupit taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že je to všechno v poměrně férovým duchu, co se týká těch cen. Souhlasím s tím, co psal Oddie, že sehnat solidní místo, kde se můžeme takhle neomezeně pohybovat a nikomu nevadíme (viz lazené výfuky některý členů:aut), je takřka nadlický úkol! Proto némá cenu řešit jestli je kýta o něco dražší. Navíc musím upozornit na to, že 0,33 cola za 20,- zrovna na Prahu drahý rozhodně není (i když je to "jen" RC);)

No a navíc je to jednou za měsíc;)

Myslím, že tentokrát se to jen trošku (opravdu jen trošku) prokoučovalo s tou velokostí kýty (a s nepřítomností zeleniny), protože lidí nakonec dorazilo opravdu hodně a vzhledem k tomu, že maso bylo naplace ještě před 18hod, tak v 18.15 byla řada jen na trpělivé "ohlodavače" :D

Ale zase bylo víc pečiva:)

Každopáně celkově musím za nás s Verčou říct, že jsme si to moc užili a už se těšíme na příště:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

vcera jsem zkousela par z vas, dneska sem s ekonecne dovolala i na korab, ale bezvysledne, tak jeste takhle: nevzal mi nahodou nekdo muj zapomenuty krasny modrobile pruhovany klobouk? Mam k nemu citovy vztah a jeestli sem ho tam takle pitome ztratila, moc by me to mrzelo........

jinak hezky pekne :) i nove tvare se stale jeste ukazuji :)a neboji se :)

Zůstal ve 207 SW, Vvitty Ti ho určitě rád předá

[upravil dne 6/10/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...