Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

packa blinkru


Duin

Recommended Posts

Ahoj, mam cca tri mesice peugeot 406 Combi 2.0, 1999 (120 000km) a cca 14 dni po koupi se mi zacalo stavat, ze se spousti sam levy blinkr.

Uvedomil jsem si, ze jsem hned co jsem auto koupil prestavil volant do maximalni vysky, tak jsem jej tedy spustil zpatky dolu a samovolne blikani ustalo a dva mesice byl klid. Ted je to tu zase, blinkr se nahodne sam spousti, packa se mi nezda nejak vyviklana nebo volna.

Zajimave je, ze blinkr obcas blikne i kdyz je auto v klidu a pouze otocim klickem do druhe polohy.

Nekdy je to priserna jizda, zlobi to co 10 sekund, jindy se za 100 km nestane nic. Nehlede na to, ze je to docela nebezpecne, tak clovek vypada v aute jako blbec, ktery zbesile blika a neodbocuje.

Prohledal jsem forum a nasel par dotazu a dle vseho za to muze packa. Tusite jestli se to da nejak doma opravit nebo je nutne vymenit cely ten klacek(cena?) na leve strane volantu?

Diky Duin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, dělal jsem to nedávno u mladý na 106 (je to prakticky stejný) Je tam takovej váleček vytvarovanej do jehlanu (tééé popis, co :aut) a ten se časem (cca 10let?) vydře a opotřebuje. Je potřeba to vyčistit od těch "špon" (obrusků - další super výraz) a případně ho i pilníkem zase trošku vytvarovat do špičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

mě to dělalo taky a opravil jsem to. je to tady někde popsaný.

problém byl v kovových šponkách z opotřebení v tý vazelíně co tam je, takže se to takhle náhodně spínalo.

je to oprava na 20 minut :super

Jo jo přesne tak jak to pišeš.Takhle jsem to udělal před par měsici a zatim je klid.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za radu a zkusenosti vse, specialne Blizzardovi a MJSyticovi. Packu jse vytahnul, rozloupnul z opacne strany nez jsou konektory. Cela oprava spocinala ve vycisteni od mazaciho tuku a opilovani kovoveho cudlu do puvdniho tvaru.

Najeto cca 200 km a zatim ani jednou nezazlobila.

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Duin

Dekuji za radu a zkusenosti vse, specialne Blizzardovi a MJSyticovi. Packu jse vytahnul, rozloupnul z opacne strany nez jsou konektory. Cela oprava spocinala ve vycisteni od mazaciho tuku a opilovani kovoveho cudlu do puvdniho tvaru.

Najeto cca 200 km a zatim ani jednou nezazlobila.

:roker

jak si ji rozloupnul? mám stejnej problém u 206ky, páčku sem vyndal, ale nevim jak do ní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

Mam ten isty problem akurat r.v. 2003. Zda sa mi, ze tam je ta packa spojena s druhou stranou[stierace, palubak]. Da sa to rozobrat a opravit tak ako na starsich modeloch? Dufam, ze to na dlho bude jedina chyba mojej 406.:papa

nechcem ta strasit ale ty mas uz ine packy ako boli v r99 a tie co mas ty sa nedaju opravit ale len vymenit za cely ten kus aj so stieracmi a palubakom!!! new to stoji okolo 10000sk ale da sa to zohnat spod ruky new od 3000 do 5000sk len neber hlavne jazdene!!!!! musia byt nove!!!!! ja uz to mam za sebou :( a stalo ma to 5000!!! inac ak budes hladat uz sa to tu viac krat riesilo!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kenny456

Původně zaslal: Duin

Dekuji za radu a zkusenosti vse, specialne Blizzardovi a MJSyticovi. Packu jse vytahnul, rozloupnul z opacne strany nez jsou konektory. Cela oprava spocinala ve vycisteni od mazaciho tuku a opilovani kovoveho cudlu do puvdniho tvaru.

Najeto cca 200 km a zatim ani jednou nezazlobila.

:roker

jak si ji rozloupnul? mám stejnej problém u 206ky, páčku sem vyndal, ale nevim jak do ní

aky mas rok vyroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...