Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nova Skoda Joyster v Parizi


ajven

Recommended Posts

Ten odkaz nefunguje.Ale koncept je to pěknej,ale to byl Roomster taky,pak to vyjelo v sérii a děs běs,pěknej paskvil.Ty škodovky stejně patřej k nejošklivějším autům.:xvulJeště když v tom člověk slyší to slavné TDI,jak hezky klape:bojim,ale zas už není slyšet nic kolem:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: olda

Ten odkaz nefunguje.Ale koncept je to pěknej,ale to byl Roomster taky,pak to vyjelo v sérii a děs běs,pěknej paskvil.Ty škodovky stejně patřej k nejošklivějším autům.:xvulJeště když v tom člověk slyší to slavné TDI,jak hezky klape:bojim,ale zas už není slyšet nic kolem:aut

opravim to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: olda

Ten odkaz nefunguje.Ale koncept je to pěknej,ale to byl Roomster taky,pak to vyjelo v sérii a děs běs,pěknej paskvil.Ty škodovky stejně patřej k nejošklivějším autům.:xvulJeště když v tom člověk slyší to slavné TDI,jak hezky klape:bojim,ale zas už není slyšet nic kolem:aut

opravim to. ;)

skuste teraz:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmě se ty paskvily starejch legend nelíbějí.

Když se řekne VW Brouk, tak za tím každý vidí to kulaté plechové vozítko, ve kterém byl rambajz, dveře nešly pořádně zavřít, v interiéru byl lakovanej plech, jeden velkej budík, kterej kupodivu stačil, světla, co v potmě a dešti nutily člověka jet pomalu.

Nový New Beetle je obluda, se kterou se nedá pomalu ani parkovat, člověk si v tom připadá jako v normálním spotřebáku, to auto prostě nemá osobnost.

PT Cruiser - hezké auto, ale dojelo na techniku - holt to trochu nejde.

MiniCooper - ten Beanovskej to nikdy nebude, i když se BMW snaží, seč může. (ale uznávám, že je t z těch lepších)

New Trabi - ten starej postivej dvoutakt, skořápka coby kastle a skvělý poměr výkon/váha/hluk/čmoud prostě auto z nízkojakostních plechů, měkčených plastů, skla, elektronicky řízeným motorem s katalyzátorem a spoustou bezpečnostních prvků nenahradí.

Chceš-li stylovku, kup si starého Trabiho - myslím, že pochopíš.

... to říká ten, jenž jezdí s Křápolou.

P.S.: ta auta se stala legendami proto, že byla navržena, vyráběna a provozována za jediným účelem - přepravit člověka ( a nejednoho ) z bodu A do bodu B - nic více a nic méně. V době, kdy cestování nebylo tak jednoduché, a člověk byl na silnici skoro sám, navíc odkázán jen na sebe.

Dnešní stylovky sice nabízejí co se týče přepravy totéž, ale po té silnici většinou jede s vámi na jednom kilometru dalších 15 aut, v baťůžku máte mobil a v peněžence předplacenou kartu "žlutých andělů" . Sice se většinou nic nestane, ale co kdyby ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsme si mohli nedávno přečíst na www.auto.cz, podle pana Wittiga je projekt Joysteru momentálně zmraženej - čili se opravdu sériový výroby nedočkáme :)

To auto má silný stránky, ale má i slabý. Sedačky v hraně kufru můžou bejt pro volnej čas výborná věc, vysoká nákladová hrana z toho plynoucí, už tak dobrá není. Ale ono to ostatně praktický asi bejt nemělo :) Pobavily mě RS pedály :D

Ale stejně, nejhezčí studií od škodovky je zatím bezkonkurenčně Tudor :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No, když už jsme u těch českejch aut, tak mně se kdysi dávno moc líbila studie TATRA MTX

No tak to je zase ještě trochu jiná třída... :D

Vybavuju si to ovšem jen velice matně, tou dobou mi ještě malá násobilka moc nešla :aut Ale jo, určitě je to jedno z aut na který se nezapomíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Ticcino

No, když už jsme u těch českejch aut, tak mně se kdysi dávno moc líbila studie TATRA MTX

jj, taky jsem po ni dlouho slintal, ale uz je to nejaky rok z5 :myslim:roll:mrk

veru ked sa clovek pozrie do MTX a najde tam tie "polotovary" co sa davali do inych skodoviek alebo Karosy tie uchytky, tak sa usmeje. Dnes ti vyrobia vsetko na mieru ale v tej dobe sa lepilo ako sa dalo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Ticcino

No, když už jsme u těch českejch aut, tak mně se kdysi dávno moc líbila studie TATRA MTX

jj, taky jsem po ni dlouho slintal, ale uz je to nejaky rok z5 :myslim:roll:mrk

veru ked sa clovek pozrie do MTX a najde tam tie "polotovary" co sa davali do inych skodoviek alebo Karosy tie uchytky, tak sa usmeje. Dnes ti vyrobia vsetko na mieru ale v tej dobe sa lepilo ako sa dalo. :D

Ale stejně chlapi,na tu dobu to byla raketa!:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...