Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s cerpadlem 2,1TD


Guest snuky

Recommended Posts

Tak se vcera byl podivat na auto mechanik a prej netlaci cerpadlo ,mam tam Lucas po procitani fora sem zjistil ze sou poruchovy ..mel bych dotaz da se vyzkouset ,nez zacnu schanet novy jestli bezi ? treba dat ho primo na baterku a kdyby neslo nevite kolik takova sranda stoji ?

Jinak kdzy sem kupoval naftovej filtr chteli vedet jesi tam mam bosch nebo lucas prej je ten bosh lepsi da se to normalne vymenit za cerpadlo lucas nebo sou s tim problemy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně se jedná o vstřikovací čerpadlo, zde by asi stálo za to ho vyndat, a nechat někde proměřit na stolici v jakém je stavu.....

Čerpadlo se nedává na baterku, je poháněno přes řemenici od rozvodového řemene...:papa

Záměna čerpadla Lucas za Bosh jde, někdo to tu již psal, tuším, že i solidně popsaný...použij hledání...:)

Jinak repas Lucas čerpadla se pohybuje od cca 5 - 25 000Kč....:(

Ale nevím jak technik přišel na to, jestli čerpadlo tlačí hodně nebo málo...pokud měl otevřenou jen kapotu na motoru:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem ted uplne bezradnej je lepsi sehnat jiny cerpadlo nebo to nechat z repasovat? Jinak rozebrali vstriky a nak to zkousel ja u toho nebyl tak opravdu nevim jak na to prisel ,jeste mi rikal ze to muze bejt imobilizer ale s tim sem nikdy problem nemel .. tocí to ale nechytne :(

a kdybych to nechal promerit udelaj mi to v servisu ?

[upravil dne 20.9.07 snuky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snuky

jeste dotaz pasuje tam cerpadlo z motoru u XM,605 apod nebo musim primo pro 406 ?

Motory v 605ce, XM a 406jsou stejné, první vezre XUD11ATE (mechanické čerpadlo - 605,XM), posléze XUD11BTE (elektronické -605, XM, 406).

Podívek se sem:

tady se něco řešilo s výměnou za mechanické Bosch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snuky

Kdo : dik proctu to

Jasný dá se vyměnit,můžeš se kouknout zde :

http://www.buri.estranky.cz/

tam mám jak to vypadá,dá se to vyměnit celkem bez problémů,a jestli lucas nefunguje,tak je to lepší,jde o to jak se domluvit,jestli si to obvoláš když ti pošlu čísla a pak sám vyměníš ?? jsem na ICQ - 492824840 tak stačí písnout a domluvíme se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě ten repas Lucase bych nedoporučoval,páč Lucas je **** a za ty peníze budeš mít Bosche i s prací a výměnou,a mě ceny řekli od 10-25 tisíc a to jen že to dají do stanice a zkusí co s ním je,bylo to bez jakýchkoliv oprav,to je pak + k tomu !! Takto mi to řekl borec v servisu v Brně,celkem slušná řeč byl s pánem v Soběslavi,tak se stačí jen rozhodnout !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...