Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505


Pavelp

Recommended Posts

Zdravím všechny Peugeot příznivce. Jsem tu úplně novej tak se předem omlouvám jestli svůj dotaz posílám někam do ne zcela správný rubriky. Prosím o radu: nabízí se mi ke koupi 505 sedan 2.8i automat, r.v.88. Auto po starším pánovi, vše původní-včetně laku, funkční, bez zjevné koroze. Viditelné vady laku střechy-spálený od slunce, a nápadně velký odklon kol zadní nápravy. Auto je asi 3 roky odstavené z provozu. Motor naskočil bez problému a beží tiše a kultivovaně. Vzhledem k tomu že se mi tohle auto vždycky moc líbilo, rád bych si s prodávajícím plácnul. Nehodlám ho běžně používat, na to mám jiný přibližovadlo. Prostě auto pro radost a pro parádu. Cena 20.000. Mám do toho jít? Co s těma zadníma kolama? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavelp:

1) Praha 9 ? Ozvi se co nejdříve, já jsem taky Praha 9...

2) Lak střechy je vždy v háji, to je jasný. To mají i běžně provozované...

3) Jestliže je 3 roky odstavené, počítej s tím, že na tom bude nějaká ta počáteční práce, brzdy určitě a pak třeba těsnění pod olejovou vanou...

Hlavně záleží na tom, kde to bylo odstavené, protože se ti taky může stát, že až s tím začneš jezdit, tak se začne trochu ukazovat rez...

4) S tím odklonem zadních kol - no rovinu ti řeknu, že to se mi moc nelíbí. Jestli ti to připadá moc, tak je něco špatně, bud' to je hnutý rameno (třeba špatně svařený) a nebo jsou vymačkaný gumičky v uchycení rameno x nápravnice. S tímto problémem se toho moc dělat nedá - ale můžeme porovnat mou 505ku, třeba se ti to jen zdá...

5) Ta cena není špatná, ale záleží na tom, kolik to má najeto.

6) Kdybys chtěl, můžeme se na to spolu mrknout, abys třeba nenaletěl jako já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...