Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy


cas

Recommended Posts

tak to nemusí být zručný mechanik je to jednoduché, ale raději se optám protože 307 je zánovní nechci dopadnout jak na citronu a nedovedu si vybavit když jsem mněl 406 breika jak jsem to dělal, jinač po prodání citrona jsem manželce pořídil na přibližování do prace Bravu , ta je jednoduchá jak škodovka. Ano xantia mněla v předu ruční brzdu, ale s pístkem to nemnelo nic společného, byla tam jen páčka s bovdenem, taky jednoduché než nato příjdeš, byl třeba forichtung ale majzl táž stačil a točit proti směru a pístek se zašrouboval. Já ale nemněl den a nevim kam točil nebo byl přidřen a ja ko zkonil, tak se raději ptám zda nekdo nemá zdání jak se zatlačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapsals, které destičky chceš měnit, předpokládám že přední.

Tady píšou:

Demontáž předních kol.

Pístky zatlač do jejich vývrtů vytlačením třmenu směrem ven.

Demuntuj dolní šroub vodicího čepu třmenu. Šroub vyhoď, při montáži je nutné použít nový.

Po demontáži dolního šroubu otoč třmen směrem pryč od brzdových destiček a montážního držáku a zavěs ho na vzpěru odpružení pomocí kousku drátu.

Obě brzdové destičky vyjmi z držáku třmenu.

Jinak se taky docela divím, že to na tu půlhodinu, hodinu nedáš do servisu. Práce za tři stovky a nemusíš hnout prstem. Ale to je tvoje věc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Nenapsals, které destičky chceš měnit, předpokládám že přední.

Tady píšou:

Demontáž předních kol.

Pístky zatlač do jejich vývrtů vytlačením třmenu směrem ven.

Demuntuj dolní šroub vodicího čepu třmenu. Šroub vyhoď, při montáži je nutné použít nový.

Po demontáži dolního šroubu otoč třmen směrem pryč od brzdových destiček a montážního držáku a zavěs ho na vzpěru odpružení pomocí kousku drátu.

Obě brzdové destičky vyjmi z držáku třmenu.

Jinak se taky docela divím, že to na tu půlhodinu, hodinu nedáš do servisu. Práce za tři stovky a nemusíš hnout prstem. Ale to je tvoje věc :)

"Šroub vyhoď, při montáži je nutné použít nový."

Tohle mi prosím definuj, nerozumím. Proč je nutno šroub vyhodit a dát nový?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...