Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake zimni prezuvky na 307?


petr307

Recommended Posts

Původně zaslal: svanovsky

GoodYear UG 7+ 195/65/R15 91T - cena: 1 590,-

Michelin Alpine A3 195/65/R15 91T - cena: 1 645,-

Cena při nákupu 4ks

Doprava při 4ks zdarma po celé ČR

A tohle + mnohem víc na www.pneunet.cz

Mám od tam taky nejedny gumy a celkově jsem s tímto eShopem velice spokojen.

)

Dnes dorazili GY UG 7+ 195/65/15 91T za 1590,DOT 3907,made in Germany

chtel DUNLOP WS 3D za 1535 kc ale ty nemeli,dodani az k vanocum pod stromek.Tak doufam ze GY budou dobry.:myslim

Dodani trvalo 2 dny,docela rychle.:potlesk

[upravil dne 22.11.2007 pyžik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Tož oživuji abych nezakládal.;-)

Mam v TP pneu 16 a 17, na zimu jsem přemýšlel o 15kách. Na auto chci jen to, co mám v TP. Řešil z vás někdo 15ky na SW? Máte je někdo na SW? Připíšou je na dopravním na SW?

Omlouvám se, že zimní pneu řeším na začátku prázdnin. Miluju zimu, miluju mráz, těším se, až začne sněžit, hodně sněhu, metr sněhu, dva metry sněhu. Z toho vedra už se mě dělají pupínky. :-S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15-stky kolesá sú na zimu výhodnejšie, ale asi to nepôjde.

Ktosi kdesi písal príbeh, ako ho pneuservisáci presvedčili zo 16-stok na 15-stky kolesa. Všetko bolo OK, kým neprišlo nasadiť predné kolesa a zistilo sa že nevojdu, disk malý, brzdové kotúče veľké. Mal HDI 2.0 100 kW. Ty máš tiež 100 kW v benzíne, takže pravdepodobne to asi bude podobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak jsem nakonec objednal 16ky pneu. Řešil jsem akorát rychlostní a váhový index. Rychlostní mám V, a váhový 91. Koupil jsem Sava Eskimo HP 205/55 R16 94V XL za 2350kč/ks. Se Savama mám dobré zkušenosti ze 306. Jsou měkké, a neuvěřitelně drží na ledu, to je pro mě důležité. Koncem září je dám na auto. Těším se na první mráz a sníh.

[upravil dne 9/9/11 06:21 od dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.pneunet.cz/testy-pneumatik/test-pneu-zimni-195-65-15-2008/

Tady koukám na testy zimních pneu a vítězí tam GY UG7+, DUnlop WS 3D jsou skoro shodné s GY a Michelin je až na 5. místě a vítězí jen ve výdrži a spotřebě paliva, což znamená že bude tvrdší tudíž bude hůř sedět a palivo si myslim, že stejně asi moc neušetří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ty PIRELLI Winter 190 SnowControl 195/65 R15 a naprostá spokojenost!

I před 2 lety, když jsem je kupoval, byly na 3. místě v testu a za dobré peníze, narozdíl od prvních dvou. :)

Když už jsem s nimi v zimě zapadl, tak to bylo do metrové závěje a vytahoval mě z ní pluh! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jasně, na ledu se jezdí těžko. Já jezdím každý den lesem, kde se skoro celou zimu udrží sníh. Ujezdí se, přez den povolí, v noci zmrzne, je to skoro ledovka. A Sávy mě na tom povrchu držely, nejvíc. Barum a Pirelli tam tak dobře nedržely. V testech Savy nekončí na špici, ale v uživatelských recenzích jsem četl chválu. Mám je na 306ce tři sezony a spokojenost.

[upravil dne 13/8/13 08:31 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dnes přezul na zimní. Je brzy, ale letní už jsem měl sjeté, a nedostal jsem se k chatě. A dnes ráno bylo 6 stupňů:).

Sava Eskimo HP jsem koupil po předchozích výborných zkušenostech s Eskimo S3. První jízda byla velké překvapení - jsou tak tiché, že mě to opravdu příjemě překvapilo. Nehučí ani při vyšší rychlosti. Letní jsem tam měl Yokohamy, a ty jsou velmi hlučné a cítil jsem každý kamínek. Se Savama je to mnohem lepší, komfort se hodně zvýšil.

Tím že jsou měkké, tak při razantní a hodně sportovní jízdě zadek auta lehce plave, stejně jako u Eskimo S3. Je to zřejmě i tím, že je přez den ještě teplo a Savy ještě více změknou. Já jezdím pohodově, a tak mě to nevádí, ale vyzkoušet jsem to musel:).

Závěr - jsem maximálně spokojen. Nemůžu se dočkat sněhu a mrazu.

Sava Eskimo HP 205/55 R16 94V XL (bohužel made in Germany), 2350kč/ks.

[upravil dne 13/8/13 08:33 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím pánové, mám zimní tyto: http://pneumatiky.heureka.cz/uniroyal-ms-plus-66-195-65-r15-91t/ a jsem spokojený, nyní mám 2pneu už ojeté, zvažuji jestli si mám pořídit dvě uniroyalky nebo jestli může třeba zkonbinovat zbývající 2 uniroyalky, třeba sGoodyear UltraGrip 8 nebo Sava Eskimo. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...