petr307

Jake zimni prezuvky na 307?

98 posts in this topic

Poradte, jake je nejvhodnejsi zimni obuti na mou 307? Ted tam mam 16" 205ky na leto. Nekdo mi rikal, ze je lepsi na zimu dat 15" a uzsi gumy :myslim

taktez mam 195/65/15 - GOODYEAR Ultra Grip 7,ale potrebuji jeste plechy:myslim

Původně zaslal: petr307

ano diky a nejaky typ na plechove disky, kde rozumne nakoupit?

Plecháče se dají koupit za cca 5 000kč...

Já jsem pořídil Michelin Alpin A3 195/65/15 4kusy za 6602Kč ale ještě je nemám odzkůšané ;) plechy jsem koupil v pneuservisu, starší z Citróna.

Z testů teď jednoznačně vychází nejlíp Michelin Alpin 3, jako náhradní řešení pak GY UltraGrip 7, jestli ti jde o tohle.

Já mám Nokian WR 195/65 R15 i s plechovými disky mě vyšly na 11 080,- Kč. Uvidíme jak budou zabírat.

Pánové to mi teda vysvětlete. Většina z vás tam dáváte na zimu R15. Já mám v TP uvedené pneu jen R16 a R17. Ono to není u všechech 307 stejné?

no zrejme nebude!bude rozdil i podle motorizace,cim silnejsi motor tim si do TP dovoli napsat vetsi kola.Ja osobne tam mam 195/65/15 a 205/55/16. 15" mam na zimu a hliniky/leto/ v 16"

Původně zaslal: Monttty

Pánové to mi teda vysvětlete. Většina z vás tam dáváte na zimu R15. Já mám v TP uvedené pneu jen R16 a R17. Ono to není u všechech 307 stejné?

Není. Liší se to podle verze a motoru. Liší se i průměry brzd. Ale některý další rozměry by měly jít dodatečně dopsat do TP.

Teď je zrovna na idnes další čerstvej test ADACu, vyhrály to zas Michelin Alpin 3 a Dunlop SP Winter Sport 3D.

GY UG7 se už nevyrábí??

Původně zaslal: Ferin007

Teď je zrovna na idnes další čerstvej test ADACu, vyhrály to zas Michelin Alpin 3 a Dunlop SP Winter Sport 3D.

GY UG7 se už nevyrábí??

vyrábí se GY UG7+

V patek jsem prezul na Kleber Krisalp HP 195/65/R15 mam je uz druhou zimu. A jsou perfektni nestezuju si. Dokonce jsem je nazul i na Mondeo, ktere na nich absolvovalo 5000km v Norsku a ridic si nestezoval.

Taky mám 195/65/15 a myslím že na zimu je to ideální rozměr. Zrovna kupuju Pirelli W 190 SnowControl a našel jsem je na http://www.az-pneu.cz/ za skvělou cenu 1.590,- Kč. Co jsem se tak díval, tak tento obchod je absoluně nejlevnější a i dovoz mají zdarma. Jsou tam i všechny testy na pneu.

[upravil dne 29.10.2007 mimak]