Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdové obložení


cas

Recommended Posts

raději se optám, jelikož jsem na předcházející Xantii mněnil desky podařilo se mi zničit závit na třmenu, když jsem zaštoubovával píst. Proto se chci informovat zda P 307 SW se pístek šroubuje nebo jen zatlačí prosím o info jak se to mnění .:myslim:myslim:myslim:o:o:mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam ze nemas zvolenou naladu v podpisu jen tak pro nic za nic. Proc se rozcilujes, muzes mi to vysvetlit ? Asi to holt jeste nikdo nedelal, nebo ten kdo to delal si tvuj prispevek neprecetl. Ono uprimne receno, nazev brzdove oblozeni taky zrovna moc skutecnemu tematu tveho prispevku neodpovida.

Ja ti poradim, zajdi do knihkupectvi a tam se podivej do knihy Jak na to - 307, urcite to bude lepsi nez se rozcilovat u klavesnice pocitace.

A prosim, ne aby ses mym prispevkem rozcilil jeste vic, je to dobre minena rada, jak se v pohode domluvit na tomhle klubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou předky se zatlačují a zadky zašroubovávají, to zkus a uvidíš , pak to sem napiš ať to pak ví i ostatní ,

jinak nemůžeš čekat že ti hned někdo z 307čkařu na toto odpovi , většina to hodí raději do servisu a nebo to ještě neměnily . když se tu zeptám jak se sundává přední narazník na 407 tak mi taky nikdo neodpoví .

Hold 307 je tady ještě v plenkách , navíc jediný člen kdo sefurt šťárá v 307 je JAUDAX a ten moc na forum nechodí , vozí sebou bednu s vercajkem jako já kdysi ve škodovce:D:D:D

[upravil dne 20/9/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

většinou předky se zatlačují a zadky zašroubovávají, to zkus a uvidíš , pak to sem napiš ať to pak ví i ostatní ,

jinak nemůžeš čekat že ti hned někdo z 307čkařu na toto odpovi , většina to hodí raději do servisu a nebo to ještě neměnily . když se tu zeptám jak se sundává přední narazník na 407 tak mi taky nikdo neodpoví .

Hold 307 je tady ještě v plenkách , navíc jediný člen kdo sefurt šťárá v 307 je JAUDAX a ten moc na forum nechodí , vozí sebou bednu s vercajkem jako já kdysi ve škodovce:D:D:D

[upravil dne 20/9/07 Pe.Tr]

jj :D:D:D:D :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

mmch, hlídání obložení destiček má/měla i moje 205 z přelomu 80/90. let - většinou záleží na těch destičkách.

Sice to už dávno uhnilo, ale zase to nezlobí :)

na předchozí 406 jsem to mněl též, když jsem to spatřil ted na 307, že tu chybý tak jsem kulil očima, a nemyslím že je to výbavou neb ani nové destičky se navyrábí s drátkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...