kveton

Kabinový filtr

15 posts in this topic

Jaký kupujete kabinový filtr? Potřebuji ho vyměnit a dělá se jich víc, tak nevím jaký vybrat.

Poraďte plíííz :D

Původně zaslal: kveton

a dával si tam uhlíkový nebo normální? a za kolik si ho sehnal?

Dal jsem tam normální,ale cenu už přesně nevím,mezi 300-500,-Kč. :roll:)

Už jsem to našel,stál mě na 206ku 300,-. Mrkni třeba sem: http://katalog.mjauto.cz/ (pro orientaci):P

[upravil dne 17/9/07 Zdeny]

ALCO FILTER Kabinový filtr, vzduch v interiéru

délka [mm] 315

šířka [mm] 165

výška [mm] 34

filtr - provedení pylový filtr

cena 422,50 Kč

:D:D

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Já kupoval FRAM, cca 500,-, ale koukni na tohle - http://www.vltava2000.cz/stresninosice/goodsdetail.asp?strGoodsID=78013&lngDepartmentID=780

Na tohle jsem dnes taky narazil a s pánem si psal a posílal fotku a musím přiznat, že se mi to moc nezdá, je ze dvou částí a je celej filcovej, není tam to žebrování.

Já kupoval FRAM, cca 500,-, ale koukni na tohle - http://www.vltava2000.cz/stresninosice/goodsdetail.asp?strGoodsID=78013&lngDepartmentID=780

Na tohle jsem dnes taky narazil a s pánem si psal a posílal fotku a musím přiznat, že se mi to moc nezdá, je ze dvou částí a je celej filcovej, není tam to žebrování.

No on to drží ten uhlíkáč, jinak tu bylo vlákno se zkušenostma, někdo si to koupil a popisoval to, zase za ty prachy mít uhlíkovej filtr si myslím že se vyplatí, ta druhá vrstva je rouno které se běžně používá do vzduchotechniky;)

No on to drží ten uhlíkáč, jinak tu bylo vlákno se zkušenostma, někdo si to koupil a popisoval to, zase za ty prachy mít uhlíkovej filtr si myslím že se vyplatí, ta druhá vrstva je rouno které se běžně používá do vzduchotechniky;)

Koukal jsem též a fakt je to nějak levné,moc podezřelé.Má někdo prubnutej tento filtr ? :D

pročti tady

moc mě to nepřesvědčilo, asi koupim od Filtronu za 300Kč

No ted jem to našel, byl jsi rychlejší:super, no jestli je ten Filtron lepší tak je to pěkná cena

VALEO Kabinový filtr, vzduch v interiéru

model od roku ... 10.2001

model do roku ... 03.2003

do čísla karoserie 9638

druh převodovky manuální

délka [mm] 326

šířka [mm] 167

výška [mm] 33

filtr - provedení pylový filtr

Cena 478 Kč

Po zkušenosti s již zmíněným dvouvrstvým filtrem s uhlím :-) (ujel jsem na něj asi 2000km a byl hotovej) jsem se rozhodl dát na klasiku a koupil docela drahej (nevím přesněznačku) filtr za 850 Kč No hlavně se mi nechtělo čekat než příjde na obchod jiný, protože jsem druhý den jel na dovolenou do Chorvatska :-)

Je to klasický papírák s plastovým rámečkem. Na plastovém rámečku jsou dokonce packy pro zacvaknutí do origo držáku filtru. Je fakt pěkně udělaný. Papír má tu výhodu, že z něj jde velice rychle vyčistit větší kusy nečistot. Třeba kusy listí.

TO byl hlavně problém u toho filtru za 105 Kč, se mi zašpinil, napadal do něho humbuk a já už neměl šanci vyčistit. Zkoušel jsem ho i prát :-) a nic...:D