Sign in to follow this  
Followers 0
Branislav

central-alarm

9 posts in this topic

caute chlapci.Potreboval by som poradit vo veci central-alarm.Kupil som alarm a nemam este central.Co by bolo vhodne skôr namontovat,alebo oboje naraz?k centralu mi staci dokupit iba 4ks servomotorov s kabelazou a napojit ho na alarm?alebo ako to je?Vdaka za odpovede

nejlepsi je montovat oboje najednou. Nemusis dvakrat rozdelavat pulku auta. ridici jednotka alarmu se napojuje k ridici jednotce centralu takze nestaci alarm a motory....

vetsinou je to formou stavebnice, takze je dobry kouknout po centralu ze stejne rady, jako mas alarm. Snizis tim pocet duplicitnich casti.

Je lepší stejný výrobce ,ted´jsem to nedávno dělal kamarádovi a je to tak na den když si stim pohraješ.Ty serva by měli mít svojí jednotku a tu propjís třeba s řídící.

Zalezi na tom, co jsi koupil za alarm.

Pokud se podivas treba na stranky jablotronu (www.jablotron.cz) nebo na www.levnealarmy.cz , je tam ruzne zapojeni s ruznym druhem centralu. Zalezi taky na tom, jestli chces central nezavisly, nebo ti postaci ovladani vyhradne pres DO.

Urcite je ale lepsi delat oboji naraz :papa

Jednoznačně najednou...úspora spoustu času a v neposlední řadě i peněz!!!

Si neumím představit to rozdělávat dvakrát.

Podíval jsem se na vybavení mého auta podle VIN kódu co tam dali při montáži a mám tam psaný :Bezpečnostní zařízení proti krádeži - Standartní alarm.

Co to znamená??podle mě mám jen centrální zamykání.

Takze montujem najprv dialkovy central.Kabelaz je natiahnuta a namomontovane motorceky (zatial len vpredu,lebo vzadu mi chybaju priechodky vo dverach) a chcel by som ich oskusat.Tak sa pytam kde najlepsie pripojit kostru a kabel staleho napetia(poistku vybrat pri pripajani?)?Dalej su tam dalsie dve volne kable , biely a hnedy Co s nimi? a takisto cierny kabel na antenu ,to musim pripojit?Aku silu maju motorceky?Lebo s klucom sa mi teraz nejak tazsie otvaraju dvere.Diky za rady.