Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nespouští sahary - Peugeot 405


Bohouš

Recommended Posts

Nevím proč, ale z ničeho nic, mě přestali spouštět sahary. Co by to mohlo způsobit ??? Jde mě o to jestli to není jen nějaká blbina.......jo a je to verze s klimou :roker:roker

Předem díky za jakékoliv názory

Doplnění - když se pak voda ohřeje přes 100 stupňů, tak se nerozsvicí STOP, ani to červené okýnko u teploty vody - je to normální ???? Mám pocit, že u 205 GTI se to totiž rozsvicelo :myslim

[upravil dne 17/9/2007 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*K tomu rozsvicení ikonek ohledně teploty vody. Včera mi u 405 praskla hadička s chlad. kapalinou ... bohužel mi to ze startu jen rozsvítilo, že chybí voda, taxem jí dolil ... v půlce cesty ale sleduju 105 stupnu a stoupa to(sem nevedel ze to prasklo) ... cervena ledka se rozsvitila az asi u 115 stupnu a stop se mi nenapsalo ani jednou. Nicmene rok zpatky jsem mel stejny problem a STOP + nasledne vypnuti motoru asi za 10 vterin se napsalo opravdu asi az u 120 stupnu a lehkeho koure z podkapoty (holt dojet do garaze sem s tim nejak musel).

*Indikatory fungujou v pohodě - asi to ma kazdej model nastaveny trosku o stupen jinak, nebo je to starim - ale takto mi to vyhovuje, nebot kdyz na to hodne depnu, 100 stupnu tomu treba i dam a predstava ze mi sviti cervena ledka bych se asi nasral(provoz mam asi 92) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...