Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

nespouští sahary - Peugeot 405

10 posts in this topic

Nevím proč, ale z ničeho nic, mě přestali spouštět sahary. Co by to mohlo způsobit ??? Jde mě o to jestli to není jen nějaká blbina.......jo a je to verze s klimou :roker:roker

Předem díky za jakékoliv názory

Doplnění - když se pak voda ohřeje přes 100 stupňů, tak se nerozsvicí STOP, ani to červené okýnko u teploty vody - je to normální ???? Mám pocit, že u 205 GTI se to totiž rozsvicelo :myslim

[upravil dne 17/9/2007 Bohouš]

telotní čidlo v chladiči verze s klimou nemá - nebo já ho alespoň nenašel :roll

na pojistky se podívám......

ja mam sice 206 rv 98 s klimou ale taky nemam teplotni cidlo v chladici. Ted jsem jej menil (chladic) a krom 3 hadic tam nic neni. Ja mam teplotni cidlo tesne u termostatu jak vede hadice k chladici.

mělo by být u termostatu myslím.. Kamarád měl ten samý problém a měl prdlou pojistku a dokonce i vadné čidlo... jak jsme později zjistili..

No a nebo ti Bohouši zlobí již několikrát zmiňovaný Bitron, ale to by byla ta nejhorší a hlavně nejdražší varianta;)

*K tomu rozsvicení ikonek ohledně teploty vody. Včera mi u 405 praskla hadička s chlad. kapalinou ... bohužel mi to ze startu jen rozsvítilo, že chybí voda, taxem jí dolil ... v půlce cesty ale sleduju 105 stupnu a stoupa to(sem nevedel ze to prasklo) ... cervena ledka se rozsvitila az asi u 115 stupnu a stop se mi nenapsalo ani jednou. Nicmene rok zpatky jsem mel stejny problem a STOP + nasledne vypnuti motoru asi za 10 vterin se napsalo opravdu asi az u 120 stupnu a lehkeho koure z podkapoty (holt dojet do garaze sem s tim nejak musel).

*Indikatory fungujou v pohodě - asi to ma kazdej model nastaveny trosku o stupen jinak, nebo je to starim - ale takto mi to vyhovuje, nebot kdyz na to hodne depnu, 100 stupnu tomu treba i dam a predstava ze mi sviti cervena ledka bych se asi nasral(provoz mam asi 92) :)

U 205 1.8D r.v.1988 jsme měli špatný snímač a jakmile se motor začal přehříval, tak se rozsvítila kontrolka a motor se vypnul Po zjištění závady se dal nový spínač a vrtule se obě točily a pohoda .