Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co se vlastně dělo na srazu.


Recommended Posts

Už jsem též dorazil domů, přivítal se s Helčou i Pavlíkem a tak zkusím tak nějak shrnout 20. piškotosraz.

V pátek jsem v poledne zapíchnul práci, narval do auta E-shop, dohodl s Johnem společné setkání u Peugeotu ČR a převzetí sponzorských darů (cestou jsem se maličko zdržel v myčce) a následně sem už bez Johna vyrazil s PetouV směr Červený Kostelec. Cesta příjemně ubíhala a tak jsme cca v 17 hodin mohli vjet do campu. Už byl přítomen spoluorganizátor Péťa, Radek Hurvajz a Pe.Tr. Následně začali přijíždět další a další lidičky, kterým Péťa vytvořil full servis (ubytovával, přiděloval stravenky, kontroloval platby - prostě mi vytvořil jako zběhlý pomocník takové podmínky, že já mohl v podstatě celý večer plynule proklábosit a přitom pojídat výborný gulášek. Až budete někdy někdo něco organizovat, pak jedině s Péťou).

Sobota začala poměrně brzo ráno snídaní v 8. hodin. V 9. hodin byl plánovaný start spanilé jízdy, která jak jsem správně odhadl vyjela s cca půlhodinovým zpožděním. Cesta do Dvora probíhala v poklidném tempu (cca 50 km/h), taklže na náměstí jsme najížděli cca v 10 hodin. Tam nás už očekával spoluorganizátor Péťa, pracovníci Agentury Dobrý den, která zajišťovala dohled nad průběhem našeho pokusu o rekord, několik dalších aut, která spanilku nejela a hlavně zaměstnanci našeho dalšího sponzora (firma Auto Qualt) s několika předváděcími vozy (107, Expert, 207, New Boxer)) a hlavně s vozidlem Peugeot Boxer Maxi, do kterého jsme se po čase začali soukat, abychom docílili zápisu do České knihy rekord. Na náměstí byli přímni té=ž PRVNÍ příslušníci Městské policie, KTEŘÍ POMÁHALI ORGANIZOVAT A JEŠTĚ BYLI PŘÍJEMNÍ!!!!!!!!!!!!!

Do Boxera se nakonec vešlo 62!!!!!!!!! lidí

V 11.30 bylo hotovo a tak v poledne mohli účastníci orientačně poznávacího výletu vyrážet na trať. Celý orienťák byl letos pojatý podstatně náročněji, kontroly bylo možno najít až po vyluštění rébusu a následném nalezení místa na mapě. Že závod byl náročnější než jsme si v pozici organizátorů mysleli dokazuje předčasné ukončení 5 posádek a nakonec jsme museli stáhnout dalších 5 posádek do campu z důvodu úplné tmy na trase a tudíž nemožnosti orientace v terénu. Když jsem s PetremV a Lukášem čekal na 7 kontrole a první auto dorazilo v 18.30, očekával jsem, že se na mě všichni postupně vrhnete a nenecháte na mě nit suchou. Nestalo se tak - za to dík a věřte mi, že některé chybičky se opakovat nebudou a Vaše připomínky mám v hlavě uloženy.

Po dojezdu z orienťáku do campu na nás čekalo vynikající masíčko v porci, ze které jsem i já byl vcelku spokojeně nasycen. Večer se postupně přehoupl až k ranním hodinám, když jsem za zvuků Vřískotovy kytary opouštěl s posledními lokál.

Neděle začala ranní snídaní následované vyhlášením výsledků. Vzhledem ke štědrým sponzorům s cena dostala na všechny posádky, takže ve finále se snad nenašel nikdo nespokojený. Tady bych chtěl opět zmínit, že tento sraz by se nemohl konat bez Péti a velkého muže stojícího skromně opodál, Barbánka. Tento bodrý chlapík byl podepsán pod kontrolami 4 - 7 (Tři kříže, Krupná hora, Skály a STK Turov), které se Vám líbily mnohem víc než kontroly s šiframi, což bylo společné dílko moje a Péťovo.

Po vyhlášení dorazil i pan Čech z Hronova s diagnostikou, zkontroloval auta doufám všem zájemcům a cca v 15 hodin v campu nebylo ani kolo.

Závěrem chci už obligátně poděkovat všem za bezproblémový průběh srazu, uhrazení VŠECH účtenek v hospodě, nezničení žádného zařízení atd. atp. -

PROSTĚ JSTE BEZVA BANDA A VĚŘÍM? ŽE SE BRZO NĚKDE ZASE UVIDÍME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Trošku mě mrzí medialní nezájem:(

Věděli o tom - bohužel bez jakékoli reakce

Vlastně jednu si pamatuju doteď, i když ne mediální - když Ti kluci z AutoQualtu říkali

" Ty vole, koukej, to nemá konce - A JEDOU A JEDOU!!!!!!"

[upravil dne 16/9/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Trošku mě mrzí medialní nezájem:(

Věděli o tom - bohužel bez jakékoli reakce

Vlastně jednu si pamatuju doteď, i když ne mediální - když Ti kluci z AutoQualtu říkali

" Ty vole, koukej, to nemá konce - A JEDOU A JEDOU!!!!!!"

[upravil dne 16/9/2007 Medvěd]

to by mě pak zajímala jejich reakce kdyby jeli i srazové stálice , bychom vytlačily i tu svatbu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Trošku mě mrzí medialní nezájem:(

Věděli o tom - bohužel bez jakékoli reakce

Vlastně jednu si pamatuju doteď, i když ne mediální - když Ti kluci z AutoQualtu říkali

" Ty vole, koukej, to nemá konce - A JEDOU A JEDOU!!!!!!"

[upravil dne 16/9/2007 Medvěd]

to by mě pak zajímala jejich reakce kdyby jeli i srazové stálice , bychom vytlačily i tu svatbu:D

Svatbu bychom vytlačit nemohli - to byla podmínka, že tam bude mít prostor - ještě že to byla malá svatbička s pár autama, já měl na svatbě 37 aut (80 lidí), to bych to náměstí potřeboval sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Trošku mě mrzí medialní nezájem:(

Věděli o tom - bohužel bez jakékoli reakce

Vlastně jednu si pamatuju doteď, i když ne mediální - když Ti kluci z AutoQualtu říkali

" Ty vole, koukej, to nemá konce - A JEDOU A JEDOU!!!!!!"

[upravil dne 16/9/2007 Medvěd]

to by mě pak zajímala jejich reakce kdyby jeli i srazové stálice , bychom vytlačily i tu svatbu:D

To by bylo asi celkem zajimavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Trošku mě mrzí medialní nezájem:(

Věděli o tom - bohužel bez jakékoli reakce

Vlastně jednu si pamatuju doteď, i když ne mediální - když Ti kluci z AutoQualtu říkali

" Ty vole, koukej, to nemá konce - A JEDOU A JEDOU!!!!!!"

[upravil dne 16/9/2007 Medvěd]

to by mě pak zajímala jejich reakce kdyby jeli i srazové stálice , bychom vytlačily i tu svatbu:D

Svatbu bychom vytlačit nemohli - to byla podmínka, že tam bude mít prostor - ještě že to byla malá svatbička s pár autama, já měl na svatbě 37 aut (80 lidí), to bych to náměstí potřeboval sám

no to asi nevis ze když jsme odjizdeli na orientak z Hurvajzem mezi poslednimi tak se tam začali sjíždět auta (myslim k te svatbě ) Péťa potvrdí , tys viděl na začátku jen torzo .:D

[upravil dne 16/9/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Banda jsme pořádná.

Nakonec jsme si po výměnách vrátili i mikiny, ty jsou ke vší smůle na rozdíl od trik bez nicků. Ochutnali jsme jak burčák Vřískota, tak slivovici Petav_a .... a s tou kytarou jsem mezi břízkami drnkali ještě v neděli nad ránem nejmíň po páté. Pokud jsme někoho rušili, tak pardon.

Snad se vyspal i BLIZARD, koukal jsem , že po zkušenostech z Křivoklátska volil chatu na míle daleko. Ale já se vyspal v hospodě a potom jsem už jen tak pozlehl. Spousta lidí si na ty Peugeoty na náchodsku už prostě zvykla.

Závěrem chci pozdravit ( alespoň telepaticky ) všechny lidičky po trati, co to naše víkendové odreagování prostě nedali - vztekali se , hrozili, blokovali průjezd a vyhrožovali vším možným. Naše stránky asi v oblíbených nemají a v zimě jezdí s zamlženým sklem - OLCITEM !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než půjdu spát, taky něco napíšu :D

Ať se dělo cokoli, má hroší kůže vydržela a pokud bude příští sraz konat opět u nás a Méďa bude stát o moji pomoc, jsem tady :D A (možná) budu víc naslouchat jeho pokynům, týkajících se zjednodušování návodů :D

Já děkuji všem, kteří přijeli, byli jste skvělí. Ostatně, jako vždy. O tom, že ponaučeni jsme, psal už Méďa, takže příště se budeme držet hesla "Méně je někdy více" a tu nekonečnou spoustu Medvědových nápadů budeme realizovat ve více srazech, než jen v jednom.

Během týdne založím nové vlákno s výsledky orienťáku a možná dodatečně udělám a pošlu i diplomy, které jsem letos nestihl. Vždy jsem je dělal během srazu, letos jsem asi strávil mnoho času v baru a pak už nezbýval na povinnosti ;)

Takže ještě jednou děkuji všem a speciálně Barbánkovi, který vdechl nový život orienťáku. Příště mu ho snad už tolik nepokazím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

orieentak na nekterych mistech byl super. ALe jak rikal medved, mene je nekdy vice. A cestou domu padalo hodne napadu jak udela orientak

Jinak dekuji vsem za super sraz, moc se mi libilo. A taky dekuji ze jste akceptovaly moji 20ti letou 308mu :D

A porad me bavi, jak jsem na namesti mystifikoval Petu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

............................................................................Závěrem chci už obligátně poděkovat všem za bezproblémový průběh srazu, uhrazení VŠECH účtenek v hospodě, nezničení žádného zařízení atd. atp. -

PROSTĚ JSTE BEZVA BANDA A VĚŘÍM? ŽE SE BRZO NĚKDE ZASE UVIDÍME

:D:D:D Jo účtenka, jsem se vracel z hráze do kempu do hospody zaplatit, mám už asi nějakou sklerózu. Jinak sraz byl super, včetně orienťáku;) I když nějaká muška by se nešla, jak říká předseda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal včera,sraz byl naprosto supr a to že jsme supr banda s tím souhlasím...

Jinak doufám,že bude pak nějaký video z toho skládaní lidí do boxeru.Pro ty kteří to nemohli vidět.. a museli odjet.. zařizovat další program..... Tak čekám,až to na FTP bude k stažení...... :super :super :super :super

VŠEM JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA SUPR VÍKEND...... :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Jak už jsem psal včera,sraz byl naprosto supr a to že jsme supr banda s tím souhlasím...

Jinak doufám,že bude pak nějaký video z toho skládaní lidí do boxeru.Pro ty kteří to nemohli vidět.. a museli odjet.. zařizovat další program..... Tak čekám,až to na FTP bude k stažení...... :super :super :super :super

VŠEM JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA SUPR VÍKEND...... :potlesk :potlesk :potlesk :potlesk

Video má Peta, točil to Pe.Tr na jeho kameru, tak třeba vydržet, říkal že bude;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...