Sign in to follow this  
Followers 0
Radek Hurvajz

Fotky ze srazu

36 posts in this topic

Na clubové FTP jsem dal své fotky, složka TEMP/20. sraz Červený Kostelec;) Bohužel je to slabší protože mi došla baterka ve Dvoře Králové na náměstí, něco trochu nahradil mobil.

[upravil dne 16/9/07 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Na clubové FTP jsem dal své fotky, složka TEMP/20. sraz Červený Kostelec;)

Zná tak klubovy FTP... Jinak jsem Te rad poznal :super

Tak jsem tam taky par přidal :Omluvte sniženou kvalitu obrazu , zavada není na vašem přijimači.:D

Hezký fotečky.Koukám,že jste parkovali ve Dvoře Kr.na náměstí u kašny.Tam se ale nesmí stát.To se povoluje pouze svadbám.Mám tomu rozumět jako že se kůli tomu musel někdo z vás nedejbóže oženit:myslim::)Chudák.

Původně zaslal: Jiři II.

Hezký fotečky.Koukám,že jste parkovali ve Dvoře Kr.na náměstí u kašny.Tam se ale nesmí stát.To se povoluje pouze svadbám.Mám tomu rozumět jako že se kůli tomu musel někdo z vás nedejbóže oženit:myslim::)Chudák.

Ne - rozuměj tomu tak, že když budeš pořádat akci, současně budeš i Občanské sdružení, najdeš slušné a ochotné úředníky tak se i na náměstí ve Dvoře parkovat dá.

Původně zaslal: Jiři II.

Navíc si můžeš zkusit překonat rekord, máš-li 12m3 Boxera a pár lidí se smyslem pro humor......

Vy, kdož jste vydrželi dosud, najdete fotografie zatím dodané na klubové FTP zde ve Fotogalerii.

Své fotky v podstatě nemám, během týdne pošlu bráchovy fotografie z náměstí.

Snad jedna pro Vendulku (lorna je jenom ten pekáč, školní lavice slouží pouze jako vtipně vyřešený podstavec):

[upravil dne 16.9.07 Peta]

post-0-14109596506826_thumb.jpg

Na klubové ftp jsem dal i fotografie z náměstí ve Dvoře Králové nad Metují. Nenechte se zmást jménem autora, je to můj brácha a nechtěl jsem je vydávat za své.

Tak jsem taky na klubový ftp šoupnul foto ze svého digitálu. Ty mírně rozmazané kousky prosím omluvte protože nebyl čas zaostřovat..

A těm dvěma ospalcům se omlouvám a doufám,že jim to nebude příliš vadit...

Zde přikládám jeden kousek z mobilu...

post-0-14109596514653_thumb.jpg

Původně zaslal: KoudaK

Tak jsem taky na klubový ftp šoupnul foto ze svého digitálu. Ty mírně rozmazané kousky prosím omluvte protože nebyl čas zaostřovat..

A těm dvěma ospalcům se omlouvám a doufám,že jim to nebude příliš vadit...

Zde přikládám jeden kousek z mobilu...

To jsou 3 kousky ;)