Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastový kryt pod motor


vlacir1

Recommended Posts

V tématu vršek převodovky se mluví o spodním kryru motoru. Jak mám rozumět tý poznámce o "sundání spodního krytu motoru (pokud tam je)"? Podle sestavy náhradních dílů tam má být. Já ho tam teda nemám (nejsem první majitel, takže nevím, co tam původně bylo / nebylo), nicméně předpokládám, že za normální situace by tam měl být, aby nešel bordel na řemeny a do svorkovnic různý kabeláže. BTW novej origo stojí 3600,- Kč, takže přemejšlím :myslim, jestli do toho před zimou jít. Slyšel jsem, že u těhle plastů se musí kupovat pouze origa, protože low-endy třeba za poloviční cenu se nedělají (nemluvím o koupi v bazaru). Nevíte někdo jestli existuje nějakej zdroj, kde se dají pořídit levněji, protože v bazarech to bývá úzkoprofilové zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlacir1

V tématu vršek převodovky se mluví o spodním kryru motoru. Jak mám rozumět tý poznámce o "sundání spodního krytu motoru (pokud tam je)"? Podle sestavy náhradních dílů tam má být. Já ho tam teda nemám (nejsem první majitel, takže nevím, co tam původně bylo / nebylo), nicméně předpokládám, že za normální situace by tam měl být, aby nešel bordel na řemeny a do svorkovnic různý kabeláže. BTW novej origo stojí 3600,- Kč, takže přemejšlím :myslim, jestli do toho před zimou jít. Slyšel jsem, že u těhle plastů se musí kupovat pouze origa, protože low-endy třeba za poloviční cenu se nedělají (nemluvím o koupi v bazaru). Nevíte někdo jestli existuje nějakej zdroj, kde se dají pořídit levněji, protože v bazarech to bývá úzkoprofilové zboží.

AutoKelly: 34.47.345 ochranný kryt pod motor, HDI 1969 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Ahoj, oživím tohle staré téma, našel jsem spodní kryt motorového prostoru na aukru za velmi rozumné peníze. Atu mám chvíli, po předchozím majiteli byl motorový prostor zaprášený jako hovado. Nechal jsem ho umýt a teď přemýšlím, jestli by nebylo do věci pořídit pod něj kryt (a to nejen kvůli špíně). Cena se mi zdá být zajímavá, ale nejsem si jist, jaká bude kvalita tohoto krytu a jak dlouho vydrží na autě. Máte s kryty z druhovýroby dobré zkušenosti, nebo to příliš nevydrží?

http://aukro.cz/kryt-pod-motor-kryt-motoru-na-peugeot-307-150602-i1750977394.html#gallery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ta druhovyroba by mela neco vydrzet, sice jsou slabsi na tloustku, ale ten plast se zda byt takovej houzevnatejsi, takze tolik nepraska, daval jsem znamemu pri oprave jeho bouracky podbehy z druhovyroby a nesedely jen nektere otvory oproti originalnim diram, takze se to muselo trosku vic pasovat a nekdy improvizovat pri prichytavani, jinak slouzi dobre a prezilo to uz i dve zimy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

tých originálov by som sa nebál, mne to drží na 100%, teda iba do chvíle, kým nenavštíviš servis....

originály sú aj celkom vhodné, pokiaľ budeš na aute niečo robiť a bude treba zhadzovať a opäť nahadzovať ten kryt, s nimi je to rýchlovka, samozrejme ak si objednal neoriginál kryt, tak počítaj s tým, že niektoré otvory nebudú sedieť celkom presne ale to je záležitosť toho krytu, nie prichytenia, bočné otvory, ktoré nesedeli presne s podbehmi som jednoducho prichytil samoreznými skrutkami, samozrejme na inom mieste ako bol otvor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kryty pod motor najdeš třeba tady: http://www.krytymotoru.cz/doprava.html

Myslím že ceny jsou hodně dobrý a příchytky jsou třeba zde : http://www.aci.cz/univerzalni-dily-spojovaci-a-spotrebni-material-prichytky-dorazy-vruty-nyty-peugeot_c55074.html?stishowstyle=3&brief=1&PageSize=100

Mají jich tam v celku dost bych řekl :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy kto chce kryt pod motor, odporucam objednat s http://www.krytypodmotor.cz/

Mam ho na 2.0HDI a pasuje presne, nic som nemusel upravovat :D Material je super, hrubsi a dobre ohybny..

Uchyteny ho mam len vpredu a vzadu, na boky som pouzil do povodnych dier viazace a drzi to skvele... Ak nieco robim tak len ich odstrihnem a dam nove :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nej kryt pod motorem je udělat si jej sám a třeba z plechu. Plast většinou skončí KO . Dělal jsem si jej u Laguny a nemohl vynachválit kluk si koupil z plastu a po zimním období jej vyhazoval ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...