Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Disky 15"


Dave405

Recommended Posts

Nevíte někdo, jestli půjdou na nový model 406 2.0 16V vpohodě plechové disky 6Jx15 ET24? Mají tam být ET18, jenže ty nejsou k mání a tyhle ET24 mi byly nabídnuty nové za dobrou cenu. Jde mi o to, aby to nedělalo problémy, aby se vlezly třmeny a nedrhlo to při rejdu o podběh a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

nee nepudou, nejsou nahodou z vrakoviste Jeremiasova, tam je cpou furt kazdymu:grr

Jinak ET 18 ja max co tam das, pro vetsi klid jsou ET 15, ale ty musis nechach zapsat do TP

Nene, tyhle jsou z Frýdku-Místku od soukromníka, teda aspoň to tak vypadá. Říkáš ET15 jo a co takhle ET10? V bazaru dal na to někdo odkaz, ale zase z blbýma gumama :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tam 16" original Peugeot,auto mam 3 mesice,tak nevim,jestli tam pasuje neco jineho a zima se blizi...Podle toho odkazu by jim zimni provoz nemusel ublizit,ale cena za pneu je na 16" o dost vyssi.Plechace 15" vyjdou na 1500 kc,to uz je lepsi tip ty tvoje zimni elektrony za 2000kc.Jeste se pokusim najit nejake starsi plechace,ale moc ruzove to nevidim.Zatim se mi nejvice libi varianta koupit jen zimni gumy a obout je na ty 16",vyjde to cenove nejlip a je to bez starosti,jen jestli ty disky pres zimu moc neutrpi.Jaky mas na to nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,ja jsem minulou zimu odjel na originalech od peguotu a nijak neutrpely,ale to je mozne proto,ze byla tak mirna zima.v pneuservisu me tvrdi,ze s originalama muzes jezdit v zime,jen se chce o ne starat.,napr. casteji myt a pak koupit tekuty vosk na elektrony a po umyti navoskovat

ps:jeste napis,jaky mas auto a s jakym motorem

[upravil dne 20/9/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem dostal nabidku na jete plechace-1000 kc za kus,je to docela dost. Mam Peugeota 406 break 2003 Hdi 66kw.A jeste ta cena za prezuti kol,minule chteli 800 kc,byl jsem nemile prekvapen.Ten tekuty vosk na elektrony je asi bezne k dostani,ze?Nebo jestli mate neco k doporuceni,sem s tim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...