Marty

205 - chladící soustava

6 posts in this topic

Zdravim! Zjistil jsem, že mám prasklou expanzní nádržku a utíká mi celkem dost chladící kapalina. Nevíte za kolik se dá tak sehnat, protože předpokládam, že se tady dozvim, že to zalepit nepůjde:(

Ještě bych se chtěl zeptat ohledně rozhřívání zadního skla. Nefunguje mi jedna \"čara\":-). Ostatní jsou v pohodě. Dá se s tím něco dělat nebo se stím musím smířit?Díky za radu

jj, jsou na to korekcni laky... ma to vysoky obsah tusim stribra a pak to prej vede elektriku. Nevim jak moc dobre to funguje, ale Athlona XP jsem s tim neodemknul :( Jeste to zkusim napatlat na to sklo.

NTW: bud rad, ze ti nefunguje jenom jedna, me FUNGUJOU jen 3 :(, ale je to dodrany od psa, tak to snad pujde spravit

Napsán autorem voštík

jj, jsou na to korekcni laky... ma to vysoky obsah tusim stribra a pak to prej vede elektriku. Nevim jak moc dobre to funguje, ale Athlona XP jsem s tim neodemknul :( Jeste to zkusim napatlat na to sklo.

NTW: bud rad, ze ti nefunguje jenom jedna, me FUNGUJOU jen 3 :(, ale je to dodrany od psa, tak to snad pujde spravit

Stačí to jenom přetřít nebo je to pod nějakou ochranou vrstvou?

2 MArty: staci prej jenom pretrit (2-3 vrstvy) a melo by to fungovat... Schne to rychle, takze to neni na dlouho.... No a pod ochrannou vrstvou to neni.... Leda ze bys potom nalepil folie....