Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KRADENÝ P206 !!!!


pepee

Recommended Posts

tak dnes rano si pro vuz prijela kriminalni policie, ze pry vuz pochazi z trestne cinnosti, a ze se z auta s timhle vin nasly airbagy a motor, takze je po prdeli, timhle jsem o tu poruchovou sracku prisel, o problem mam sice min, ale v prdelli je 150.000Kc!

zijeme v cechach, tudiz ze zakona jakou si zaruku mas, ale je ti k hovnu. uz jsem se dozvedel blizsi informace. jde o nejakej usteckej gang, co kradl v drazdanech jenom P206, pak tahal legalni bouracky za par supu, prevaril z nich casti karoserie s vinkem, povymenovali, co se dalo a v tu chvili bylo auto legalni. kriminalisti rikali, ze bohuzel svar plechu od padelatele je mnohdykrat kvalitnejsi, jak z fabriky, ze jsou proste profici.

auto jsem kupoval z autobazaru FOX na libenskem ostrove (praha), podle me byl do podvodu zapojen i sam bazarnik, pac mi prislo, ze podle jmena z kupni smlouvy neslysi kriminaliste jmeno "jiri fryc" poprve. zmrdi pochazi z lokality varnsdorf - rumburk, do drazdan to meli bohuzel fakt kousek

jsem z prahy, prazky kriminalce prisla zadost od ustecky zabaveni techto vozidel, same P206 (jsou to vozy registrovany pouze v praze a ja byl prvni na rade):

6A3 7727 - VIN: VF32CHFXA43732592

6A2 3434 - VIN: VF32CKFWA43462422

7A2 9723 - VIN: VF32DNFUF43477301

6A3 7103 - VIN: VF32EKFWF42868282

6A2 0249 - VIN: VF32CKFWA43400461

buh vi, kolik jich nakradli dohromady a o kolika se jich jeste ani nevi

Co se tyce odkodneni, je situace jasna, pokud to nekdo nevi, tak poskozeny muze byt odskodnen od pachatele. a zlodeji nekradou, aby se mohli slastne divat na balik bankovek, ale aby si ty prachy uzili. takze ty penize tedka nemaj. odhaduju, ze skoda muze byt cca 5.000.000Kc a pokud maj lup z poslednich 4 aut, coz muze byt treba pulmilion, tak pochopitelne nemaj dost penez na to, aby nas vsechny odskodnili a v kriminale pracovat nebudou, aby vydelavali na cizi. takze pokud VUBEC nekdy neco dostanu, tak to bude maximalne 20.000 jako utecha, ale pry podle otce uz z tech penez neuvidim nikdy ani korunu. takze na hovno

jeste maly dodatek, autem jsem jezdil 1,5 roku! takze docela pecka! cekal bych, ze na to prijdou driv

...jinak na moje auto narazili pri domovni prohlidce pachatelu...predpokladam, ze v nejaky stodole nasli z toho auta: motor, airbagy: 2x stropni, volantu (vsechny vystrileny, pac slo o totalku)

pokud si myslite, ze by toto tema stalo zverejnit i v jinych rubrikach a forech, klidne to tam samy poslete nebo mi reknete, popr. muzu doplnit i detaily

treba se najde nekdo z dalsich poskozenych ...

co se tyce pomsty...myslel jsem na to, napadlo me tem sracum usekat macetou pazoury, ale vysledek by byl ten, ze bych sel do kriminalu ja a ne oni, nekdy holt musi clovek premyslet racionalne

[upravil dne 14.9.07 pepee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...