Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Litá kola a ET


aaq

Recommended Posts

Vím, že se to tady omílalo již mockrát, ale nějak z toho všeho nejsem moudrý :bojim Mám P206 1,4i a chci si koupit litá kola, ale zdá se mi, že ET24 je málo, když orig. plecháče mají ET34. Chtěl bych tam dát tato kola -- RIAL Campo rozměr: 5,5x14 - 4/108 ET24 stříbrný. A teď dotaz....nebude díky malému ET trpět náprava a vejdou se tam tato kola bez problémů? Díky předem za odpovědi :super:papa

[upravil dne 13/9/07 aaq]

[upravil dne 13/9/07 aaq]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdysi se zde říkalo že na 206 je ideální ET kolem 25 ;) trpět tím nebude nic pouze vyměníš plechy za lité kola záleží na jaké to obuješ penumatiky to je rozhodující pro nápravy a hnací ústrojí ;)

Ale osobně bych zvážil aspoň 15" lité a k tomu 195/55 gumy a bude to :super

[upravil dne 13.9.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám 17 ET 13,gumy 205/40,ale měl sem 215/40 a jak ty 205ky sjedu tak tam dám znova 215 a vytažené blatníky.Nestěžuju si,protože auto líp drží v zatáčkách,sice stahuje do kolejí,ale na rovné cestě a při průjezdu zatáčkou větší rychlostí se to nedá srovnat s origoš galuskama jak já říkám.Dej si 15 s těma 195/55 jakříká Kong a uděláš dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

no kdysi se zde říkalo že na 206 je ideální ET kolem 25 ;) trpět tím nebude nic pouze vyměníš plechy za lité kola záleží na jaké to obuješ penumatiky to je rozhodující pro nápravy a hnací ústrojí ;)

Ale osobně bych zvážil aspoň 15" lité a k tomu 195/55 gumy a bude to :super

[upravil dne 13.9.2007 KoNG]

Nebo 16" hliniky s pneu 195/45, to je i finančně přijatelné řešení i když už jízda po naších slavných asfaltkách bude o zdraví :grr

17" se mi zdájí už moc, pokuď nejsou vytažené lemy blatníku, aby to náhodou někde nedřelo, i když 206 RC vlastně měli sedmnáctky :myslim, ale určitě pneu je cenově někde jinde:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...