Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké lepidlo na lištu?


Kamart

Recommended Posts

Kup si chemopren silolep.Už sem snim taky lepil znaky nebo písmenka na auto(na 309) a drželo to jak přibitý.Do dneška to tam drží,jezději sní naši mladí(dcera).Namázni stim obě strany , nech chvilku zaschnout(vyskoušej prstem,když se to tahne jako holub z nosu)pak přitiskni,přimáčkni a bude to držet.:super:potlesk:super

------------------------------------------------------------------------------------------------------

naše žabička=306 1.6 :super

http://www.ukazto.com/img/Kopie3-09082007302-yqz1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

no jo ale chemopren bude dlouho schnout...nechci utoho pul hodiny klečet a tlačit na to...

To právě vůbec ne, to asi používáš špatný technologický postup. Musíš obě lepené plochy natřít a nechat uschnout samostatně (podle počasí - minutku, dvě). Když na to šáhneš rukou, vůbec to nesmí lepit. Potom obě plochy silně přitlačíš a drží. Pokud to spojíš hned, tak právě půlhoďky u toho klečíš a stejně nedrží....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nezdá.Kdybych to neměl vyzkoušený,tak bych ti to neradil.Chemopren extrém silolep,mám nalepený(jak sem řikal na 309ce )a do dneška to drží,dokonce stim mám lepený lišty na kuchyňskym pracovnim stole.Prostě na todle lepidlo nedám dopustit a věřim mu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

naše žabička 306ka 1.6ka

http://www.ukazto.com/img/874731,DSCN9990.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ten chemoprén je přesně na to, protože po přitisknutí hned drží. Jestli tomu dobře rozumím, tak máš spíš problém tam tu lištu po natřítí obou lepených ploch dostat protože se Ti slepí dřív, než tam tu lištu nasuneš.

Těžko radit když neznám přesný profil, ale jestli je to do "U" tak bych v tvém případě natřel a nechal zaschnout spodek toho žlabu + vrch lišty a boky bych natíral průběžně. Docílím tím efektu, že se mi podaří dobře zasunout lištu a spodní plocha ji udrží než zaschnou boky (ale neznám rozměry, tlak v ohybu, nic - je to jen nápad).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...