Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlacitkovy imobilizer


vdacny

Recommended Posts

mam problem s tlacitkovym imobilizerom. je tam nejaky zly kontakt, lebo ked ho otvorim, tak nesvieti, musim sa vzdy pohrat s kablikmi. Preto sa chcem spytat ci ste sa uz stretli s takymto problemom a ako ste ho vyriesili. mozno by mi pomohlo keby mi niekto napisal ako sa da odpojit od riadiacej jednotky, nech mam od neho pokoj, lebo sa bojim ze sa dostanem do stavu ked ho uz nerozbeham a auto uz nenastarujem.

Peugeot 406 1.8, roc.1996

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis na klavesnici ? ta se tu resi minimalne jednou do mesice, zkus procist hostorii, jinak pokud se ti to podari odblokovat a jakmile se rozsviti zelena kontrolka na klavesnici, muzes odpojit konektor zezadu od klavesnice a ridici jednotka zustane odblokovana a tim bude immo deaktivovan, pokud bys pak nekdy v budoucnu zapojil ten konektor zpatky, zase se to zakoduje a bude to pak chtit ten posledni funkcni kod ( tak si ho kdyztak poznamenej ) Jinak ty lamajici se draty jsou celkem bezny, daji se opravit

[upravil dne 13/9/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferry: este na upresnenie. musi to zelene svetielko svietit ked to budem odpajat? lebo ono to je tak ze ked s tym pohnem, tak to zhasne, ako by som to zatvoril..... (a inak uz to bolo v servise, a prepajkovali tam tie kable nanovo, len asi je to zlomene niekde dalej a stale to blbne.......)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vdacny

Ferry: este na upresnenie. musi to zelene svetielko svietit ked to budem odpajat? lebo ono to je tak ze ked s tym pohnem, tak to zhasne, ako by som to zatvoril..... (a inak uz to bolo v servise, a prepajkovali tam tie kable nanovo, len asi je to zlomene niekde dalej a stale to blbne.......)

No když před odpojením nastartuješ tak máš jistotu že je to odblokovaný, odpojuj to pak při běžícím motoru;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...