Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor 206 2,0i 16V pomůžete mi prosím


goodman

Recommended Posts

Po dnešním lehce traumatizujícím zážitku na dálnici (tankoval sem 48,23 litrů) sem hledal technický info - chtěl sem si ověřit že výrobce opravdu udává objem nádrže 47 litrů.

No, proč o tom píšu. Pohotovostní hmotnost 1.6 je 1215 kg, u 2.0 to dělá 1227 kg (platí pro CC) - to jen aby slůvko "těžší" nabylo konkrétnějšího obrysu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Ja to rozhodne za nesmysl nepovazuju.Podle me je 1.6 uchycena uplne stejne jako 2.0.Ano dvoulitr bude o neco tezsi, ale ty brzdy to porad utahnou, taky bych se tim nezabival, to uz je jen krok k bezpecnosti, co se tyce podvozku, take si myslim ze by se tam nemuselo nic upravovat z toho duvodu ze tyhle karoserie jsou delane pro vsechny typy motoru, max tvrdsi pruziny, ale ani to by nebylo nutne no a posledni vec je prepis-to je ten nejvetsi zadrhel, nikdo ti to neprepise, tak ze budes jezdit papirove porad 1.6kou.Nemusi se to projevit, ale to riziko tam porad je, hlavne u pojistovny v pripade nehody.

ver ze mechanicke uchyceni motoru je ten nejmensi technicky problem, kterym zvladne temer kazdy zrucny mechanik, ale i tam se da lecos pokazit, napr mirne posunty motor a uz budes zatezovat poloosy atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Po dnešním lehce traumatizujícím zážitku na dálnici (tankoval sem 48,23 litrů) sem hledal technický info - chtěl sem si ověřit že výrobce opravdu udává objem nádrže 47 litrů.

No, proč o tom píšu. Pohotovostní hmotnost 1.6 je 1215 kg, u 2.0 to dělá 1227 kg (platí pro CC) - to jen aby slůvko "těžší" nabylo konkrétnějšího obrysu...

tak kdyz budu vychazet z toho ze 1.6 8V je porad stejny blok jako 1.4 8V tak muze mit hmostnost cca podobnou, jinak 2.0 16V vazi v 3dv. modelu 1159kg a 1.4 8V lehce nad tunu cca 1030, taky si musis uvedomit ze ty vypisujes hmotnost pro 16V 1.6 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nemýlím v AutoBLIDu psalu, že každý vůz by měl mít nápravu + skelet předimenzován cca. o 50%, aby dosahoval 1 hvezdy při nárazových zkouškách. Běžné vozy mají dnes 4 - 5 hvezd :-)

Nicméně skelet se neliší u zapasované 1.4 nebo 1.6 od výroby nee...a váhové rozdíly tam jsou také :-)

Do záměny motoru bych asi nešel...pokud nechceš profi závodit!

Akorát si naděláš problémy:D

I když pokud máš peníze nazbyt a druhé auto aby jsi mohl jezdit:D

Nechceš mi poslat taky nějaký love?:D:D:D To je jen žert :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Uf, náročnej víkend... Nicméně stihnul sem včera dopoledne pár fotek v rychlosti spáchat. Máš ještě pořád zájem, nebo už ti to rozmluvili a kašleš na to? :D

Ahoj mám pořád zájem si jsem v nemocnici...ale můžeš mi poslat po icq foto děkuji

:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důkaz místo slibů ;)

Je na těch fotkách vidět něco co se ti hodí, nebo sem vedle jak ta jedle? Fotil sem fakt na rychlo, neměl sem čas zkoumat kdeže to má zadní uložení - tak sem tam jen párkrát naslepo něco blejsknul u přepážky mezi motorovým prostorem a kabinou... Kdyžtak mi na některý fotce zakroužkuj který místo tě zajímá, zkusil bych vytvořit další fotky...

post-0-1410959651408_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Mno vypadá to dobře :-)

To teda valím bulvy...:o:o:o:D

Mám první poznate ale asi se pletu u 406 je motor mírně našikmo a u 206 rovný je to tak??

odepišete mi prosím??:super:super

Psmoc děkuji kluci za pomoc každé foto pro mě drahé.....:)

:):):):papa:papa:super:super;)

[upravil dne 18/9/07 goodman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...