Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvody na 406 Break


mitch.mb

Recommended Posts

Ahojda,

mam pazouta teprve chvili, ale cetl jsem tady nekde ze na 120tis km by se mely udelat rozvody a ja tam mam najeto skoro 130tis km.

Tudiz otazka zni kolik by stalo priblizne udelat novy rozvody na moje auti (viz. podpis) a jestli vite o nekom v Mlade Boleslavi ci okoli kdo by mi to udelal???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj v www.autokelly.cz mají sadu rozvodového řemenu SKF za 4457Kč s DPH nebo potom dražší za 7500Kč cca... Výměna je jak u koho.. mě to bude dělat kamarád ze známosti za 200Kč ;)

Otázkou je jestli je nutné měnit vše nebo jen řemen.. Názory se různí.. Mě bude měnit pouze a jenom řemen... ten je cca za 700Kč s DPH..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nejsem mechanik ale myslim si ze by asi bylo lepsi kdyz tak to udelat komplet ne? Nevim teda co vsechno s tim souvisi. Znamej rikal neco napr. o vodni pumpe ci co... rikam ja tomudle neholduju proto se ptam...

A nevite o nekom kdo by to v mem okoli mohl udelat?

Stalmik a nechtel by to udelat i me za 200kc??? :c))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite vymenit vsechny napinaci kladky, vodni pumpu bych doporucil taky, pac neni jistota, ze nove napnuti remenu nezpusobi ze za 1500km se to bude rozdelavat kvuli tomu, ze ta stara pumpa zacne tect. Neni to teda uplne nutnost ale za tu jistotu to myslim stoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...