Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Economy mod - odepnutí přívodu rádia


Georginho_cz406

Recommended Posts

Nemáte někdo schema nabo přímo zkušenosti s economy modem?

Do 406ky jsem zastavěl jiné rádio a chtěl bych tam zachovat economy mód na vypnutí rádia po nějaké době. Usuzuji, že to bude nějaký drát z ŘJ nebo velkého displaye. Na ten bych dal relé a odepínal hl. přívod. Nevíte někdo?:D

ECO MOD ACIVATED mi to píše, ale nic se neděje...:(

[upravil dne 13.9.2007 Georginho_cz406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozna se zeptam blbe ale k cemu je to dobry. Este kdyz jsem mel puvodni radio a sedel dyl v aute a radio mel pusteny tak se mi to vyplo napsalo to tendle economy mode a neslo to zapnout a ani se toho nijak zbavit. Musel jsem nastartovat abych se toho zbavil. A pak kdyz jsem byl v kempu a pres noc nechal v aute panel od noveho radia tak taky. Priblizi mi nekdo k cemu presne to slouzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

hele a funguje to i na svetla kdybych zapomel rozsviceny svetla ze by mi je to po nejaky dobe zhaslo?

Funguje, místo potkávaček budou svítit jen parkovačky a ty taky myslím, že časem zhasnou. Jsem totiž jednou spal v autě a nechal jsem omylem puštěný parkovačky a ráno v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

No tak se vybije baterka no, vždyt existujou startovací kabely :D

:D vetsinou doma v garazi ... ale jinak ten eco mod jde snad deaktivovat ci co , nekde jsem to cetl , ze auta na salonu maji zapnuty nejaky rezim kdy je eco mode neaktivni...

jj ECO mode vypina vse nepotrebne , tj. i potkavacky, jinak nevim co je na tom pravdy, ale dokonce se ridi i urovni napeti baterky, tj. ze ikdyz to vypada ze je to 30min tak to klidne muze byt i mene kdyz by byla baterka na nizke urovni, ale myslim ze max. je 30min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo snadnejsi vzit primo 12V co je na myslim oranzovim dratu primo na ISO konektoru a tim zapinat subwoofer a dalsi veci.Je to myslim na motorovou antenu takze kdyz radio je zapnuty tak je tam 12V zadny vykony z toho tahat nemuzes ale na relatko by to stacilo a kdyz by se ti to prepnulo do economy nebo kdyz to samozrejme vypnes rucne tak je tam 0 coz by se ti na to spinani myslim hodilo ale tohleto secko uz beztak asi vis a ptal ses na neco uplne jinyho :D:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...