striker

Rozvody na 405 Mi

8 posts in this topic

Ahoj,

stal lidi ;), mam mensi problem podarilo se me smaznout si znacky na rozvodaku, takze nevim nastaveni kliky a vacek :( aaa nevim jak tedy spravne nastavit rozvody... nevite nekdo jak na to?. Aretacni diry na rozv. kolech od vacky jsem zajistil ( dikas oddie ) , ale nevim jak spravne nastavit kolo kliky....

Budu moc vdecny za kazdrou radu...

Ps: pripadne jak spravne nastavit podle casovych znacek na rozvodaku ( moc jsem nepochopil jestli ta znacka ma byt presne pres stred na druhe strane atd... )

Dekujuu.

No na pastorku K.H by měl být taky o tvor pro vložení aretačního trnu,,,...

4asové značky na rozvodáku?:)co to je?:nevimTo jsem ještě neslyšel...:roll

Už si t o přesně nepamatuji,ale myslím že dole na motoru se aretuje pomocí Kolíkem 10mm.Ten zastrčit do řemenice pohonu na alternátor.Né do ozub.řemenice.Ta je schovaná pod ní.Pak se má zablokovat setrvák v této poloze,tu vnější řemenici sundat aby ses dostal k ozub. řemenu.Hodně pracovních uspěchů preju.:papa

Pozor na řemenici na klice! Pokud je s vloženým gumovým mezikružím může být pootočený otvor pro aretaci vůči části na klínek!

Ahoj chlapy, dikas moc za help.

Hafity : jj presne tu mam tak sem ji sundal a pod ni byla krasne videt aret. dira jak na kole kliky , tak na bloku ;)

Dikas ;) vsem