Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna výfuku


Kubis

Recommended Posts

Všichni mí kámoši, co mají benzin+plyn jezdí na plyn asi o deset procent vejš. Jestli to šlapeš, tak bys jezdil na benzin za jedenáct + 10% + hodně jetej motor = 13 plynu zase není tak špatný. Jestli Ti ten plyn jinak dobře funguje, tak bych to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Po výměně výfuku,zimní gumy a zimní období,jsem nepřekročil 11 litrů.Nešlapu na to,jezdím spíš volněji.Ještě musím dodat,že s tím jezdím denně do práce (4km) a teprve před vypnutím motoru dojde teplota k 80°C.Před výměnou jsem měl spotřebu vyšší - viz \"jak papá\" a výměna termostatu 70°C za 83°C v této sekci.P806 2Oi benzin 8Vent.P806

[upravil dne 11.3.08 Kubis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, je pravda, že plyn moc dobře zrovna nejezdí,před výměnou výfuku mi to do něj občas střílelo než vystřelil definitivně a vypadal jak krokodýl po sešlápnutí ohonu a když jsem dal ten nový, tak střílí stále,hlavně při zařazený rychlosti a brždění či z kopce a ještě jsem ubral plyn na regulátoru a přesto mi to teď žere eště o litr nejmíň víc...ale je pravda, že do výfuku to střílí i na benzín. Na zítra mám objednané svíčky,tak uvidím,co pomohou vyřešit a pak s tím budu muset asi zajet nechat seřídit, esli bude co... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kaprik: pokud ti to strili do vyfuku, tak bude nekde neco hodne spatne... sprav to a spotreba se zrejme sama zlepsi...

Nejsem automechanik, ale pokud to strili do vyfuku, tak to hori smes nejspis jeste ve vyfukovem potrubi, tzn. spatne zapalovani nebo serizeni ventilu plus zrejme poskozeny katalyzator/lamba, tedy i spatna data pro rizeni motoru a tedy i spotreba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Kubis

Ahoj.Po výměně výfuku,zimní gumy a zimní období,jsem nepřekročil 11 litrů.Nešlapu na to,jezdím spíš volněji.Ještě musím dodat,že s tím jezdím denně do práce (4km) a teprve před vypnutím motoru dojde teplota k 80°C.Před výměnou jsem měl spotřebu vyšší - viz \"jak papá\" a výměna termostatu 70°C za 83°C v této sekci.P806 2Oi benzin 8Vent.P806

[upravil dne 11.3.08 Kubis]

jelikož mě výfuk minulý týden odpadl. Respektive byl již několikrát svařován z obou stran zadního tlumiče. Jednou ode mě a to ,když mi upadl konec. Po navaření jsem si mnul ruce,že jsem ušetřil ještě nějaký ten měsic,maximálně rok:roll. Opravdu naivní:D.Asi tak 14dní na to mi to povolilo z druhé strany zadního výfuku a to tak,že to drželo na cca 2cm co jsem zjistil. A byla hned nouze:D:D. Pustil jsem se do toho a za večer bylo provizorně opraveno. Podotýkám,že pouze provizorně:D. Jelikož to v tom místě zlomu bylo již několikrát vařeno a nebylo tam skoro co spojit,jelikož co nebylo svařeno to tam nebylo.Koupil jsem pásku na výfuky,svorky a uřízl kus doutníku(na lešení). Omotal ohřál dal svorky a drželo to:super.

Nechtěl jsem,ale riskovat kdy upadne něco jiného a tak jsem se objednal na výměnu.

Střední a zadní díl výfuku za hodinu to měli hotové a cena? 4850kč s DPH a s prací.

Akorát mě mrzí,že jsem si tu provizorní opravu nenafotil:D:D:D

[upravil dne 20/5/08 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vejfuk jsem dělal taky, teda spíš kluci na Malešický ve S..., ale nadvakrát. Poprvé vyměnili a hráli si s napojením za katem, šlo tam hodně tmelu a za 3 tejdny jsme tam byl reklamovat rozpojení, tak uřízli hrušku za katem, vložili hrušku s menším průměrem do uříznutý za katem, ovařili CO2, spojili origo sponou a s omluvou jsem dostal ještě kafe.....

Výfuky na tento typ 2.0i 16V, 1998 ccm totiž bosal nedělá, trubka stř. tlumiče na straně ke katu má 55mm, já měl trubku kat 60 mm, proto to prve nesedlo :roll

cena cca. 2800 Kč za první pokus - výměnu, to pokračování už bylo zadara:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...