Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna výfuku


Kubis

Recommended Posts

Ahoj.Jelikož už z dálky vidím,že lidé uhýbají na stranu,když se blížím,rozhodl jsem se výfuk neopravovat,ale vyměnit.Autoklučka dodal nový zadní díl a objímku.Problém nastal hned při demontáži.Majitel přede mnou to totiž svařil přímo na autě.Na foto jsou vidět mé opravy.Použil jsem obal od spreje a alu lepící fólii.

Nejhorší bylo to naměřit a uřezat.Pilovým listem to šlo jen tak 5cm sem_tam.Pak neseděly trubky proti sobě.Pomocí dvoumetrové trubky jsem to na novém dílu ohnul do správné polohy.Pak to stejně nedolehlo a musel jsem zkrátit trubku od středního dílu.Ten nějak nešel vůbec řezat.Po hodinové práci jsem zvítězil.Ten kousek už byl z jiného materiálu a dvouplášťový.Jsem rád,že to mám za sebou.Dala by se použít rozbruška,ale s osmdesáti litry benzínu hned vedle jsem neměl odvahu.P806

post-0-14109596441371_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekna oprava, ale myslis ze to zimu prezije :potlesk taky sem se snazil vydrzet se starym vyfukem co nejdyl ale vzdy se zacala tvorit dira nekde jinde a kdyz sem ho nechal celej pekne vyvarit a po tydnu byla dira vedle svaru rozhod sem se dat novej ! Posledni dva dily (od katalizatoru dal) sem sehnal za 2 800,- a mam vystarano !!! Jeste se ale budu muset podivat, mlati mi to na prirube k motoru ! Mam uz koupenej ten krouzek kterym se to pretesni ale na prvni pokus se mi nepodarilo vyndat vyfuk z ty priruby ! Nejdou povolit ty srouby, nemate stim nekdo zkusenosti ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,asi jsem to nějak špatně popsal,ale ty opravované části jsou už opravdu v kontejneru,střední díl,co zůstal, je zdravý a z nerezi a zadní díl je nový (2200.-),a je to sevřeno originál novou objímkou (117.-).Tak mě nestrašte....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: kaprik

co se tyce ty spotreby, jak jsi uvadel - jak na tom ted jsi? ja mel pred novyma 2 vyfukama asi 12-13l/100 a ted o litr vic :(

Kapriku co máš za motor? 12-13 litrů mi připadá nějak moc:myslim.

Já mám spotřebu , tak mezi 8 až 9.5,ale přes 10litrů mi to nikdy snad ani nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, je pravda, ze jezdim obcas (teda spis vic casto) asi jako cune,ale aj mne prijde, ze to zere nejak moc... mam 1998cm/89Kw (podle technicaku, pokud ten motor nekdo nedal jiny prede mnou...) da se vibec na tom nekde neco seridit, aby to melo na spotrebu vlil? kdyz nepocitam, ze by slo seridit to mezi sedackou a pedalem :) a mimochodem uz jsem zkousel jizdu \"umirnenou\" a tu mou \"normalni\" a na spotrebe to nebylo nijak znat...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tentýž motor, jezdím svižně, 80 procent město, v zimě zimní gumy, v létě klima a půměr za čtyři roky 9,7. Tam je něco špatně. Začal bych tím, že vych vyndal svíčky a juknul na ně plus totéž vzd. filtr. Kolik to má najeto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...