Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sundání palubky 806


sir

Recommended Posts

Díky,ale když to vidím- běhaj mi z toho mžitky před očima -ještě teď tam běhaj,doufám že to jde nějak jako povol pět šroubků,vycvakni něco... ,ale jde vyndat jen ta přístrovka nebo musím postupovat podle toho návodu-sorry,ale pro mě je to jako plánek na sestrojení atomové bomby:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sir

zdravím všechny, potřeboval bych radu-nesvítí mi večer pravá strana palubky a večer mi to vadí. Jde nějak sundat jen přístrojovka a vyměnit jen nějaké žárovky nebo musím sundat nějak celou palubku ? Díky:myslim

naco celu palubku, preboha??? jasne ze sa daju vybrat len budiky.;) tych par ziaroveciek vymenis lahko. zisti si najskor aky typ tam treba a potom sup na to. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 806 je jinak jedna malinká záludnost, při sundavání rámečku okolo budíků - tedy pokud to někdo již nesundaval, a nevrátil tam všechny šroubky :) Jeden šroubek je totiž zlomyslně zespod od sloupku volantu. Ostatní šroubky jsou v pohodě - tuším 3 okolo budíků zvenku, a jeden nebo dva (nepamatuju, hlava děravá) u mřížky výdechu topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapci,o víkendu mám noční tak pojedu dříve a hodím oko jak to vypadá s tou palubkou. Za další,jsem nový mezi Vámi,ale vypadá to zde dobře-skoro jako doma,proto prosím o další radu, mám se na to ptát zvláště páni admini? imobilizér mám odpojen-má to cenu ho dávat dohromady? / já bych chtěl/ jo a ještě pro " Pe.Tr " -kde to máš a v jakom Kostelci díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...