Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problemy s 2,8hdi


reditelsveta

Recommended Posts

Nevím, odkud jsi, ale nedaleko Mníšku pod Brdy jsem narazil na opravdového diagnostika pana Libovického, sídlí v Rymáni u Mníšku. Je to zástupce firmy BOSH a opravdu s tím počítačem umí. Jinak tu Tvojí závadu bych tipnul na váhu vzduchu, ale nemáš - li to daleko, zavolej na tel. 602 387 643, mě u mého VW T4 TDi objevil závadu, na kterou v cca 10 servisech jen tupě zírali a mazali sporadickou závadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

2 Medvěd: To je fakt těžko hádat, odkud je, když je to ředitel světa!!! :D:D:D :papa

Mimochodem, pane řediteli, chtěl bych větší plat, víc dovolené, hezkou sekretářku, kratší pracovní dobu, služební 607, 307cc k soukromému používání, 807 k dispozici, mobilní telefon a služebky na Hawaii. Předem děkuji za kladné vyřízení mé žádosti. :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Jé tak to je super, že jsem narazil na toho správného člověka který vše rozdáva a řídí. Mě by stačila vlivná moc hodně hodně penez a ten zbytek jsi už koupím děkuji. A kdyžtak mi to můžeš zabalit pod stromeček.

Mhophokrát uctivě děkuji:D:D:D:D:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Původně zaslal: Medvěd

Nevím, odkud jsi, ale nedaleko Mníšku pod Brdy jsem narazil na opravdového diagnostika pana Libovického, sídlí v Rymáni u Mníšku. Je to zástupce firmy BOSH a opravdu s tím počítačem umí. Jinak tu Tvojí závadu bych tipnul na váhu vzduchu, ale nemáš - li to daleko, zavolej na tel. 602 387 643, mě u mého VW T4 TDi objevil závadu, na kterou v cca 10 servisech jen tupě zírali a mazali sporadickou závadu.

Mě se líbí jak někdo kdo je jednou u někoho spokojenej vychvaluje pak toho člověka do nebe. S VW si poradil ale na Boxera může čumět jak vrána a to že je zástupce Bosche no a? To sem já taky protože ho prodávám.

U 2.8HDi byly dost poruchový váhy jak už tu někdo nakous ale levný nejsou. Já bych se s tim netrápil s dvaosmičkou sem jezdil a 3200otáček je už skoro max. výkon takže by to zas tak vadit nemělo ne? Možná to bude zas nějakej ventil turba nebo čidlo. Navštiv jednou origo servis a máš vyřešíno tam jim diagnostika hned hodí číslo dílu a je vymalováno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak velmi dlouho jsem tu nebyl, veškerá výše zmíněná přání plním postupně hned, jak splním ta svá a ty jsou na delší hub.

k věci: značkový servis jsem samozřejmě navštívil a několikrát (Kladno Praha) , až ve Fryštáku zjistili, že je to váha za kterou jsem s montáží zaplatil 9800,-Kč a od té doby již 4x reklamoval ... teď vozím váhu z oktávky s ořezaným konektorem a když už vidím, že to nejede tak zastavím na parkovišti a za 3 minuty jedu dál k další reklamaci . problém je totiž voda!!! silný déšť a je vymalováno- prý se s tím nedá nic dělat zkrátka musím jet tak max na čtvrt plynu. zvláštní na tom je, že prý pro Český trh tam váhy nebyly...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak velmi dlouho jsem tu nebyl, veškerá výše zmíněná přání plním postupně hned, jak splním ta svá a ty jsou na delší hub.

k věci: značkový servis jsem samozřejmě navštívil a několikrát (Kladno Praha) , až ve Fryštáku zjistili, že je to váha za kterou jsem s montáží zaplatil 9800,-Kč a od té doby již 4x reklamoval ... teď vozím váhu z oktávky s ořezaným konektorem a když už vidím, že to nejede tak zastavím na parkovišti a za 3 minuty jedu dál k další reklamaci . problém je totiž voda!!! silný déšť a je vymalováno- prý se s tím nedá nic dělat zkrátka musím jet tak max na čtvrt plynu. zvláštní na tom je, že prý pro Český trh tam váhy nebyly...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 5 měsíců později...
Původně zaslal: Medvěd

Nevím, odkud jsi, ale nedaleko Mníšku pod Brdy jsem narazil na opravdového diagnostika pana Libovického, sídlí v Rymáni u Mníšku. Je to zástupce firmy BOSH a opravdu s tím počítačem umí. Jinak tu Tvojí závadu bych tipnul na váhu vzduchu, ale nemáš - li to daleko, zavolej na tel. 602 387 643, mě u mého VW T4 TDi objevil závadu, na kterou v cca 10 servisech jen tupě zírali a mazali sporadickou závadu.

Hlasim uplne stejny problem, jen to prej nebylo vahou, ale nakym cidlem, co mi dycky vycistej, a po par KM to udela znova, stop a ende, dal uz to nende, a jen 3500 otacek a dost, nekde ti jen smazou zavadu, a nekde to i vycistej, a poslou te zase pryc. Prodam boxera, a koupim sprintera, tohle je fakt sileny, novy auto a jen problemy ...

[upravil dne 6/4/08 Berkoff]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

Původně zaslal: Medvěd

Nevím, odkud jsi, ale nedaleko Mníšku pod Brdy jsem narazil na opravdového diagnostika pana Libovického, sídlí v Rymáni u Mníšku. Je to zástupce firmy BOSH a opravdu s tím počítačem umí. Jinak tu Tvojí závadu bych tipnul na váhu vzduchu, ale nemáš - li to daleko, zavolej na tel. 602 387 643, mě u mého VW T4 TDi objevil závadu, na kterou v cca 10 servisech jen tupě zírali a mazali sporadickou závadu.

Hlasim uplne stejny problem, jen to prej nebylo vahou, ale nakym cidlem, co mi dycky vycistej, a po par KM to udela znova, stop a ende, dal uz to nende, a jen 3500 otacek a dost, nekde ti jen smazou zavadu, a nekde to i vycistej, a poslou te zase pryc. Prodam boxera, a koupim sprintera, tohle je fakt sileny, novy auto a jen problemy ...

[upravil dne 6/4/08 Berkoff]

Jinak bylo to: Peugeot Kladno - Tam sme to novy koupili, pak u Domanskyho, nekde jinde v praze, ceska lipa, to bylo tenhle vikend, a dalsi a dalsi ... a je fakt k nastvani dyz mate odjet od zakaznika k dalsimu, a nemuzete, protoze to nejde natocit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bola by obrovská chyba predať Boxer s týmto motorom.

Problémy pri tomto motori boli s regulátorom tlaku paliva na čerpadle ale samotné vybratie a vyčistenie Ti nepomôže. Zopár takýchto Boxerov som riešil a vždy za to mohla nekvalitná nafta. Palivový filter ste neskúšali vymeniť? Lebo pokiaľ sa vyčistí len regulátor a filter zostane starý za pár km si znovu tam kde pred tým. Znovu sa totiž do regulátoru dostane bordel od filtra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim cim to a nevrtal sem se v tom, protoze je to nove = v zaruce, kupovali sme to loni jako hot novinku. spis bych ocenil nekoho kdo vi nebo to nejak spravil, co s tim. jestli to dela nekvalitni nafta, asi to je na zalobu na benzina a.s. protoze jinde netankujem, takze me to prijde divny :(

zjistim nazev toho co to ma delat, mam to v aute v papirech a uz se mi tam nechce, napisu zejtra ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten samý problém jsem měl i já na Ducatu 2,8 HDI r. v. 05, když jsem jel po dálnici v hustém dešti a předjížděl jsem kamiony, tak se někam k váze vzduchu dostala voda, rozsvítila se kontrolka čerpadla a auto přestalo tahnout. Je zajímavý, že když jsem u jiné firmy dostal auto z r. 04, tak tam byla umístěná jinak (v takovým koženým futrálu) a problém NEBYL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

btw, opet stejny problem, nejde to nastartovat, a dyz se to povede, tak max 3500 otacek. no nic, nikdo se neozval, nikdo si nevi rady, vymenime to za uplne novyho sprintera :)

Hovorím ešte raz, trebalo by zmeniť servis alebo nájisť niekoho schopného, tento motor je jeden z najlepších, ktorý sa dá do Boxera kúpiť....

Ja som mal problémy pri tomto motori (a to som ich riešil už zopár kúskov) vždy len s regulátorom tlaku paliva a bordelom v ňom (a samozrejme vo filtri)...Poprípade niektorý vstrekovač môže prepúšťať do prepadu ale to už je trošku menej pravdepodobné pri tomto probléme čo to robí.

Nemáš možnosť skúsiť ešte niekde inde v servise? Škoda tohto motora nakoľko v mojích očiach je ozaj podarený.

A btw. Sprinter nie je takisto žiadna výhra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Berkoff

btw, opet stejny problem, nejde to nastartovat, a dyz se to povede, tak max 3500 otacek. no nic, nikdo se neozval, nikdo si nevi rady, vymenime to za uplne novyho sprintera :)

Hovorím ešte raz, trebalo by zmeniť servis alebo nájisť niekoho schopného, tento motor je jeden z najlepších, ktorý sa dá do Boxera kúpiť....

Ja som mal problémy pri tomto motori (a to som ich riešil už zopár kúskov) vždy len s regulátorom tlaku paliva a bordelom v ňom (a samozrejme vo filtri)...Poprípade niektorý vstrekovač môže prepúšťať do prepadu ale to už je trošku menej pravdepodobné pri tomto probléme čo to robí.

Nemáš možnosť skúsiť ešte niekde inde v servise? Škoda tohto motora nakoľko v mojích očiach je ozaj podarený.

A btw. Sprinter nie je takisto žiadna výhra...

vykřik do tmy :mad:

[upravil dne 8/4/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

bych jen dodal, ze sem trubka, je tam 2.2 HDI ...:( ale problem s STOP a konec, a pak jen urcite otacky, a bezradnost nekolika ZNACKOVYCH servisu s vozem v zaruce me moc netesi :( opravdu se nejade nikdo kdo VI co s tim?

Tak to je ale ZÁSADNÍ obrat v informacích - 2,8a je totiž motor IVECO a opravdu jsem si na něj nemohl stěžovat (ve firmách, kde jsem jezdil bylo vždy několik Ducat s tímhle motorem a šlapaly jak hodinky bez nutných zásahů do motoru - od výměny k výměně (a fakt jsme tomu šlapali na přesky). Jediný problém jsem měl já s tou váhou vzduchu, ale po výměně pak zcela O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...