Sign in to follow this  
Followers 0
Quiddo1

405 SR asi 2L break v automatu/co vy na to?

14 posts in this topic

Chci se zeptat jelikož si jedu pro auto a má + - 170 000km natočeno co mě čeká?A co automat jak je to se spolehlivostí,klima je prej děravá a je to rok 91

[upravil dne 11/9/07 Quiddo1]

Ruce pryč od starejch francouzskejch automatů. Prej jsou hodně háklivý na olej. Víc by ti o tom asi poreferoval oddie:super

No já bych tuhle kombinaci asi obešel velkým - HODNĚ velkým obloukem

(rok 91, 2,0 benzín, automat, děravá klima . . . . - vychází mi z toho přinejmenším pojízdná kasička, ne - li rovnou v brzku poukázka na místo na velkovrakovišti ve Slušticích)

Přesně tak, automaty v těhle lvíčatech nic moc, těm kilometrům bych možná přidal i sto tisíc navíc a otázka je vůbec celý motor, aby jsi potom neměl spotřeby dvě, jednu benzínu a druhou oleje:P Jestli se můžu zeptat, kolik chtějí za takový "fáro"??? Být ale Tebou, nechám to být, protože jak říkám, kdo má opici, musí mít na banány a ta tvoje o které tu píšeš bude (alespoň ze začátku) dost nenažraná:papa:myslim

Ojoj, to bude auto do ktoreho sa uz neoplati davat, ale len z neho brat, ked tak na suciastky...:bojim

Tak už je doma,cesta proběhla OK (200km),jen to má mouchy v elektrice asi se v tom vrtal brouk pitlík:nevim co tím chtěl dosáhnout,takže mám prosbičku neví někdo nějaký odkaz na schema elektriky Peugeot 405 break 2,0 (1905ccm)SRI VF 315EDK4

Jedná se mi o schemata zapojení relátek pro startér(nebaví mě pořát to startovat pod kapotou kusem drátu

Dále nefunguje sahara na chladiči,takže na místě se to uvaří......no musí se pořád jet:D

Jinak je všechno z el. OK

Dále jsem zjístil že nějaký inteligen při tahání asi tímto autem jiného uvázal tažné lano na tlumič zadní nápravy takže je ohnutý a určitě netlumí:D

Dále asi budu muset vyměnit čalounění v interiéru protože to smrdí:nevimjako sto let nevymalovaná hospoda a střechovice není tam kde má být ale je jako baldachýn vyvěšená dolů(nepřilepená)

Dále tačky stabilizátorů vpředu a vzadu což je jen drobnost víc jsem na tom nenašel :Dzatím

Takže pokud by někdo mněl nějaké díly co by se mi hodily tak bych byl vděčný jsem teda z Ústí nad Orlicí,takže někde poblíž ikdyž se taky sem tam někdy docela rád projedu.

Mám to zatím jako náhradu za 406 o kterou jsem přišel před měsícem

post-0-14109596443491_thumb.jpg

Quiddo1: Ten automat už je čtyřrychlostní?

Na ten olej pozor, je víc druhů těch olejů, tak abys to tím nepodělal. Jak ten automat jede?

Původně zaslal: Quiddo1

Tak už je doma,cesta proběhla OK (200km),jen to má mouchy v elektrice asi se v tom vrtal brouk pitlík:nevim co tím chtěl dosáhnout,takže mám prosbičku neví někdo nějaký odkaz na schema elektriky Peugeot 405 break 2,0 (1905ccm)SRI VF 315EDK4

Jedná se mi o schemata zapojení relátek pro startér(nebaví mě pořát to startovat pod kapotou kusem drátu

Dále nefunguje sahara na chladiči,takže na místě se to uvaří......no musí se pořád jet:D

Jinak je všechno z el. OK

Dále jsem zjístil že nějaký inteligen při tahání asi tímto autem jiného uvázal tažné lano na tlumič zadní nápravy takže je ohnutý a určitě netlumí:D

Dále asi budu muset vyměnit čalounění v interiéru protože to smrdí:nevimjako sto let nevymalovaná hospoda a střechovice není tam kde má být ale je jako baldachýn vyvěšená dolů(nepřilepená)

Dále tačky stabilizátorů vpředu a vzadu což je jen drobnost víc jsem na tom nenašel :Dzatím

Takže pokud by někdo mněl nějaké díly co by se mi hodily tak bych byl vděčný jsem teda z Ústí nad Orlicí,takže někde poblíž ikdyž se taky sem tam někdy docela rád projedu.

Mám to zatím jako náhradu za 406 o kterou jsem přišel před měsícem

Schéma elektriky bych měl, ale budu zpět až v pondělí, jsem na služebce, tak když tak písni e-mail, kam to poslat:papa

Tak zatím je na autí všechno vpohodě na ten startér co nejde startovat klíčkem jsem si natáhl jiný kabel přes vypínač a zatím to neřeším akorát tu saharu by to chtělo,po městě to není nicmoc pořád musím dávat bacha abych to neuvařil.

Ten automat je 4rychlostní a řadí výborně

Předem díky za to schémátko elektriky.

E mail: Quiddo1@seznam.cz