Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lanovod spojky


jikoloj

Recommended Posts

Zdravím, jak velký vliv má na chod spojkového petálu a jeho tuhost gumový váleček na konci lanka nad spojdou. už ho mám dost steřelý a zmačkaný.

a čím je zpusobeno že na pedál musím tlačit dost velkou silou a na konci dráhy ješte se odpor zvětší? oproti třeba VW golf 3 je odpor hoooooodně velký si někdy připadám jako v posilovně :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Možností je zase víc ale zkusil bych vyměnit lanko. Může bejt roztřepený v bowdenu nebo ho aspoň zkusit vyndat a vyzkoušet jestli volně chodí to nic nestojí a není to tolik práce. Jinak zkus vpravo nahoře hledání. Taky už to tu párkrát bylo.:myslim:super :super :super:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: chotemicak

Možností je zase víc ale zkusil bych vyměnit lanko. Může bejt roztřepený v bowdenu nebo ho aspoň zkusit vyndat a vyzkoušet jestli volně chodí to nic nestojí a není to tolik práce. Jinak zkus vpravo nahoře hledání. Taky už to tu párkrát bylo.:myslim:super :super :super:myslim

Nemůžeš srovnávat auta každé je jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když sem měnit spojku tak sem dával samozřejmě i lanko a spojka chodí lehčejc. nejhorší bylo narvat tu gumovou průchodku do kastle. mazal sem to vazelínou a tlačil jak blázen. nejhorší bylo že se na to nedalo tlačit kolmo ale divně z boku. ze spoda překážela náprava..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ted premýšlím čím to je, zda opotřebenou spojkou nabo něco v převodovce. když dývám 2 a 3 tak cítím jak by to šlo přez zuby jednat to slyšim a takový odpor ale jenom zajizdy jinak když stojim tak jdou krasně rychlosti. včera jsem 6h menil táhla řazení z ten celý kloub a je to hooodně znát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...