Sign in to follow this  
Followers 0
stalmik

Tuning zadní lampy - P406 - r.v.:1996

27 posts in this topic

Ahoj všem,

Shánim Tuning zadní lampy nejlépe se zatmaveným sklem. Viděl jsem je v Mimoni za 2000Kč a teď je nikde nemůžu najít. Poradíte?? Nemáte je někdo na autě s tmavým lakem?? Rád bych viděl foto, ale stačí odkazy..

Předem díky všem ;)

Původně zaslal: Blizzard

paul jane a tušim že ferry mají čirá světla s tmavým pozadím.

docela mě to láká i když ty origa špatný nejsou.. Uvažoval jsem také o tom, že bych ty origo nastříkal nějakým probarveným lakem.. ale nevim...

já bych to rozhodně ničim nestříkal. když jedu za nějakym střelcem co má zatmavený zadní světla že není pomálu (za šera) vidět že šláp na brzdu, natož že má rozsvíceno, tak to není úplně "vono" :)

já bych to rozhodně ničim nestříkal. když jedu za nějakym střelcem co má zatmavený zadní světla že není pomálu (za šera) vidět že šláp na brzdu, natož že má rozsvíceno, tak to není úplně "vono" :)

ja je upravil tak že svítí až až:D

Původně zaslal: Pe.Tr

ja je upravil tak že svítí až až:D

copak ? jsi "tunil" i zadek kombíka, Karle? :)

to ne ale mrkni na muj profil na hl straně , tam to je vyfoceno

ajooo :) to jssem plánoval na svých taky(dát na místo mlhovky dvouvláknovou žárovku aby svítila jako obrysovka), ale nechtělo se mi ničit tu patici (problém s rozdílnýma čumplíkama na žárovce 1 a dvouvláknové) :(

jak to máš řešený ty? :) byla by možná na srazu taková "exkurze" spojená se sborkou a rosborkou? :)

fajné :) mě by se totiž líbilo aby to světlo svítilo celý a když dupnu na brzdu, tak aby k tomu svítila i mlhovka. jak zapojit není problém, jen ta patice mi vrtá hlavou :)

fajné :) mě by se totiž líbilo aby to světlo svítilo celý a když dupnu na brzdu, tak aby k tomu svítila i mlhovka. jak zapojit není problém, jen ta patice mi vrtá hlavou :)

no tam je malinkej problem , musel bys tam dat diodu(ne svitivou , aby ti pri pustenych mlhovkach nesvitily i ostatni koncove svetla , ja kvuli tomu nechtel draazdit pcr , tak to mam takhle , tu patici sem neměnil , malinko sem upravil tu žarovku , uvidiš na Kostelci.

Původně zaslal: michal cermak

A co třeba tyto světélka....www.kopacek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=224

Jo ty jsou opravdu exkluzivní...

Původně zaslal: paul jane

jo ty jsou pekny ze bych je vymenil :)

No počkej na ty mam zálusk já :D Leda že bys mi ty svoje střelil za nějakou super cenu pak bych ti výsostné právo mile rád přenechal :aut:super