Sign in to follow this  
Followers 0
vitin

Peugeot 308 versus WV - 10 : 1

32 posts in this topic

Na tomto linku je srovnání Peugeotu 308 2.0 HDi a WV 2.0 TDi. Ať si říká kdo chce co chce, krásnější auta než Peugeoty snad nejsou, ty fotky mluví za vše. Všimněte si fotek interiérů, to se snad porovnávají jiné třídy. A ještě to všechno dostanete o 1.000,- Euro laciněji jak u WV. Toto auto bych vyměnil i za každou ženskou. :myslim

http://www.autozeitung.de/online/render.php?render=0073131

Každý nový Peugeot uchvátí svojí ladností :potleska ne strohostí :Pjako je tomu u VW.Akorát je potřeba počkat až vychytají nějaké ty neduhy na prvních kusech.

Původně zaslal: PaloLM

myslím si že frantíci majú lepší vkus ako nemčúri - je to akési strohé, chladné myslím VW,

Přesně tak, je to bez fantazie, ladnosti, prostě prostor jak v tanku, jen stroze účelový. Všechny Peugeoty jsou oproti tomu pohodlné a člověk má pocit, jako když ho to auto vyzývá: "udělej si pohodlíčko, člobrdíku, hezky se posaď a jedem ukázat WV čemu se říká auto. Ne nadarmo mám ve znaku krále zvířat...;)"

A už len necelé tri týždne a 308 bude aj v naších autosalónoch :papa

(Na Slovensku bude 308ka u každého autorizovaného predajcu v plnej výbave :mrk:P)

Jezdím služební Octávií, která není špatným vozidlem, ale když usednu do P 307 tak se to nedá vůbec srovnávat.Prostě Peugeot je krásné:mrk a pohodlné vozidlo s nápaditostí a francouzským šarmem.Votom nemůže být pochyb.

Původně zaslal: mares

Jezdím služební Octávií, která není špatným vozidlem, ale když usednu do P 307 tak se to nedá vůbec srovnávat.Prostě Peugeot je krásné:mrk a pohodlné vozidlo s nápaditostí a francouzským šarmem.Votom nemůže být pochyb.

Tu 307 ti tiše závidím, ale přeji. Jednou snad taky usednu do něčeho lepšího, i když i moje krásná 306 poslední model s nádhernýma sedačkama a polstrováním je proti WV přepychový vůz a vůbec se za ni nestydím. Člověku se nechce vylézt když odněkud přijede...:D

Majitel penzionu koupil Renault Megan kombi, trochu se škádlíme a tak jsem mu řekl, že až dorazíte, ten svůj střep musí dát pryč aby vám nekazil dojem. Pořád vychvaloval Peugeoty, dokud jsem si ho nekoupil..:(

Domnívám se, že za 306 se vůbec stydět nemusíš, jelikož je to krásné auto.Začali ho vyrábět v roce 1993 a za tu dobu prodělalo omlazovací kůry, které mu jenom prospěly a i v dnešní době po tolika letech osloví nejednoho motoristu.

No já jsem spokojenej, pořád si myslím, že provedení tapecírungu je daleko lepší než u nových aut, mám to ve velurovém provedení i na dveřích, je to příjemný a útulný. To mě trochu zklamalo u nových aut vůbec, že ty materiály jsou takový čím dál víc obyčejný a působí popunteklovým dojmem.

nójo, musim zamáčknout slzu v oku. :)

já měl černou grafit metalízu s krááásnym modrym origo interiérem. nikdy jsem ho už v žádný jiný 306 neviděl :)

Ta černá je sice efektní, zrovna tak jako ta tmavě modrá barva, ale už ztrácím nervy, každý ho-no od holuba bije do očí, každá rozmázlá mucha, jakmile foukne vítr, je na tom vidět vrstva prachu. Už jsem se smířil že je to hezký maximálně asi hodinu po umytí, pokud se na to nějaký pták netrefí dřív.:)

njn :( na čistotu je tmavej lak napytel.

brácha má lagunu v zlatý metalíze a na tom není vidět ani šmouha. to auto vypadá po měsíci stejně jako 5 minut po umytí.

I ty stříbrný metalízy jsou na toto hodně dobrý. Nejvíc trpím když to naleštím a pak popojedu třeba jen pár desítek metrů a už je zadní půlce auta vrstva prachu, to mě přivádí k šílenství. Zjistil jsem že když to nechám napospas počasí, tak je pokoj a tolik to nemrzí. Přijde mi to jako naprosto zbytečná práce.:grr

no jo, ale dyť se to těch 10 minut po umytí tak krásně blejská :D no neobětuj tomu ty 3 hodiny práce :D:D

Proto myji auto 2 roka (tmavě zelená metalíza), to musí stačit, protože stejně hodinu po umytí, je zase jako kdyby se měsíc nemylo :nevim .

To ja už potřetí za půl roku a je to opravdu jen na chvili, ale přece jenom když k tomu přijdu a blejská se to je to takovej příjemnej pocit..