Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stočení volentu při sešlápnutí plynu


berdy26

Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

no taky bych to vyděl na ty silentbloky nebo čepy.můžou bejt vychozený a když přidáš nebo brzdíš tak se vyvrátí kolo ke straně

Tohle jsem řešil taky, bylo to vytlučeným čepem na spojovačce řízení, ale.... To se projevuje jinak. Pokud přidáš tak táhne na jednu stranu a při brzdění na druhou, tak je někde vůle na spojovačce, nebo rameni. Dáno předním náhonem, kdy při akceleraci se kolo snaží vytočit na jednu stranu vůle (je v tahu), ale při brzdění se naopak vytáčí na druhou stranu (brzdí). Pokud ale v obou případech auto vybočuje na stejnou stranu....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsem žádnej mechanik ale připojim se k tematice.Nemoh by to taky bejt na tý straně kam to zatáčí utrženej silenblok u motoru?Teoreticky by to mohlo dělat to co ti to dělá.Neradim ,jen přemejšlim.Co kdyby.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka r.v.98:super:potlesk:papa

http://www.ukazto.com/img/09082007303-jms1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já taky nejsem žádnej mechanik ale připojim se k tematice.Nemoh by to taky bejt na tý straně kam to zatáčí utrženej silenblok u motoru?Teoreticky by to mohlo dělat to co ti to dělá.Neradim ,jen přemejšlim.Co kdyby.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka r.v.98:super:potlesk:papa

http://www.ukazto.com/img/09082007303-jms1.jpg

Ne, je to záležitost podvozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: berdy26

Mám 306 a poslední dobou při brždění a při sešlápnutí plynu se stočí volant nepatrně do leva.Protože nejsem žádný opravář,nevím čím to je.Typuju čepy,nebo je to něco horšího.

Moc děkuju za odpověď.

Tato závada se projevovala mému synovci na Peugeotu 205 a mu to dělal (a teď nevím jestli to dobře pojmenuji ) volný brzdový třmen nebo nějaký držák brzdových destiček.Ty se mu potom při rozjezdu i při brždění šprajcovaly a auto mu pořád táhlo na jednu stranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...