Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvuk motoru


myryn

Recommended Posts

Původně zaslal: Pegoo

Možností je víc,co to může dělat.Může to bejt i na klikovce nebo..............................................................:D

Fakt jsi daleko................:D Třeba to jsou jen špatně seřízené vsřiky. :D nebo.............

No jo tlaky vstřikovacích trysek asi sám nemám šanci zkontrolovat. Na to je snad specielní vercajk s tlakoměrem.

A když říkáš klikovka - tak se mi už teď dělá nevolno - oprava by byla dražší než je cena wehiklu.

Taky se mi zdá, že motor nemá ve volnoběhu pravidelný chod jak míval a nepatrně se zvýšily volnoběžný otáčky / aspoň co ukazuje otáčkoměr/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam ten isty problem, 306 1.9XRDT, 1998. totalne hnusny zvuk pri nizkych otackach, pri nastartovani studeneho motora vecsinou nie, az ked prepne sytic ci co to tam je(tiez som do aut analfabet), pri jazde v poho, len ked mam vyradene a dobrzdujem, vtedy je to riadny kraval. Myslim ale ze to bude skor nieco s vyfukovym potrubim, niekto mi splietal ze aj turbo mozno ale tomu neverim lebo ist to ide este celkom dobre na 160tkm, chvalabohu ani olej to nezere, spotreba v meste 5.6 - 6 kedy jak, tak neviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 21Grams

No mam ten isty problem, 306 1.9XRDT, 1998. totalne hnusny zvuk pri nizkych otackach, pri nastartovani studeneho motora vecsinou nie, az ked prepne sytic ci co to tam je(tiez som do aut analfabet), pri jazde v poho, len ked mam vyradene a dobrzdujem, vtedy je to riadny kraval. Myslim ale ze to bude skor nieco s vyfukovym potrubim, niekto mi splietal ze aj turbo mozno ale tomu neverim lebo ist to ide este celkom dobre na 160tkm, chvalabohu ani olej to nezere, spotreba v meste 5.6 - 6 kedy jak, tak neviem...

Jak se dívám, máme skoro stejnej typ wehiklu.

Pokud by ses dozvěděl někde něco bližšího o tomto našem problému, tak mi dej prosím vědět.

Stejně tak bych ti dal vědět já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...